mBank z noworoczną ofertą dla inwestorów – lokata „Silny kurs III”

Do 28 stycznia br. w mBanku trwa subskrypcja lokaty strukturyzowanej „Silny kurs III”. Roczna inwestycja bazuje na kursie EUR/PLN i daje możliwość zysku do 3,5 proc. w skali roku oraz gwarantuje pełną ochronę zainwestowanego kapitału.

Aktywem bazowym inwestycji jest kurs średni EUR wyrażony w PLN, publikowany w każdym dniu roboczym przez Narodowy Bank Polski. Dzienne obserwacje gwarantują bezpieczeństwo i możliwość większych zysków każdego dnia. Maksymalne oprocentowanie w skali roku to 3,5 proc. Końcowe oprocentowanie lokaty będzie zależało od liczby obserwacji kursu EURPLN, które będą znajdowały się w przedziale od 4,12 zł do 4,28 zł.

Lokata strukturyzowana „Silny kurs III” to produkt skierowany do osób poszukujących wyższych zysków, niż na tradycyjnych depozytach, a jednocześnie ceniących sobie bezpieczeństwo inwestycji. Porównując zachowanie trzech par złotowych: EUR/PLN, USD/PLN i CHF/PLN, widać, że to właśnie EUR/PLN charakteryzuje się najmniejszą zmiennością i jest najbardziej stabilną walutą z tego koszyka – mówi Kajetan Kędzior, z departamentu produktów oszczędnościowych mBanku. – Sukces lokaty zapewnić ma także szeroki, 16 groszowy, przedział wahań brany pod uwagę podczas obserwacji, a także ich częstotliwość – dodaje.

Minimalna kwota rocznej lokaty wynosi 1000 zł. Jedna osoba może otworzyć dowolną liczbę lokat – otwarcie i prowadzenie lokaty jest bezpłatne. Pobierana jest jedynie opłata manipulacyjna za zerwanie lokaty przed terminem jej zakończenia, której wysokość zależy od daty złożenia dyspozycji. Inwestycja objęta jest także pełną ochroną kapitału, czyli zapewnia całkowity zwrot zainwestowanych środków w dniu jej rozliczenia – 31 stycznia 2017 roku.

Aby rozpocząć inwestycję, wystarczy posiadać konto w mBanku i po zalogowaniu do systemu transakcyjnego w zakładce „inwestycje” wybrać Produkty strukturyzowane i otworzyć lokatę.

źródło: mBank