„Mieszkaj bez kompromisów” z ING Bankiem Śląskim

ING Bank Śląski rozpoczyna kolejną edycję oferty kredytów hipotecznych „Mieszkaj bez kompromisów”, zdobywcy Złotego Bankiera 2014 w kategorii kredytu hipotecznego. W ofercie kredyty hipoteczne dostępne są bez prowizji, z marżą na poziomie 1,65%, niezależnie od LTV. Oferta będzie dostępna od 1 października 2015 roku do 31 stycznia 2016 roku.

Aby skorzystać z oferty „Mieszkaj bez kompromisów” wymagane jest jednoczesne spełnienie poniższych warunków:

  • przynajmniej jeden z kredytobiorców na dzień złożenia wniosku o kredyt hipoteczny nie może mieć więcej niż 35 lat (rocznikowo) i uzyskuje aktualnie średniomiesięczny dochód netto na poziomie min. 1 000 PLN;
  • kredytobiorcy przed podpisaniem umowy o kredyt hipoteczny posiadają lub założą konto oszczędnościowo-rozliczeniowe w ING Banku Śląskim (z deklaracją comiesięcznych wpływów w kwocie minimum 2 000 zł);
  • przynajmniej jeden z kredytobiorców w dniu podpisywania umowy o kredyt hipoteczny przystąpi do programu ubezpieczeniowego dostępnego za pośrednictwem banku w opcji „Zycie Plus” lub „Bezpieczny Kredyt Plus”.

Oferta „Mieszkaj bez kompromisów” skierowana jest do klientów indywidualnych i dotyczy mieszkaniowych kredytów hipotecznych oraz mieszkaniowych kredytów budowlano-hipotecznych. Oferta dotyczy zarówno rynku pierwotnego jak i wtórnego. Minimalna kwota kredytu w tej ofercie to 100 000 zł.

Szczegóły i regulamin oferty dostępne są na stronie www.ingbank.pl

Ofertami nie są objęte kredyty konsolidacyjne (na spłatę kredytów nie mieszkaniowych) oraz pożyczki hipoteczne. Z ofert wyłączone są również podwyższenia istniejących kredytów oraz refinansowanie kredytów w ING Banku Śląskim, za wyjątkiem sytuacji spłaty kredytu hipotecznego przeznaczonego na nabycie działki gruntu pod warunkiem jednoczesnego wnioskowania o sfinansowanie budowy domu jednorodzinnego.

źródło: ING Bank Śląski