NA ŁYŻWY Z BANKIEM BGŻ BNP PARIBAS

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza do wspólnej zabawy na lodowiskach w kilkunastu miastach w Polsce. Na uczestników spragnionych zimowych wrażeń, zarówno tych najmłodszych jak i dorosłych, czekają liczne atrakcje oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie. Nagrodą główną jest rodzinny wyjazd o wartości nie mniejszej niż 10 000 zł. Akcja zorganizowana została wspólnie z Radiem ZET.

Od połowy stycznia, przez dwa miesiące Bank zaprasza na zimowe lodowiska. W czasie trwania akcji będzie działać 10 lodowisk mobilnych (Ostrów Wielkopolski, Starachowice, Bochnia, Kamienna Góra, Gryfice, Kościerzyna, Piaseczno, Nowe Miasto Lubawskie, Pułtusk i Puławy), a na terenie m.in. Poznania, Łodzi, Krakowa, Wrocławia, Torunia, Warszawy, Olsztyna i Lublina będą czynne lodowiska stacjonarne.

Bezpłatne lodowiska mobilne będą dostępne w poszczególnych miastach przez 2 dni (sobota-niedziela). Uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w zimowej rodzinnej rywalizacji, sprawdzić swoje możliwości w układaniu mega puzzli, zimowych kalamburach, a także poczęstować się gorącymi napojami. Odwiedzający lodowiska będą mogli na miejscu skorzystać z darmowej wypożyczalni łyżew. Organizatorzy przygotowali smakowite niespodzianki, gry i konkursy, a wieczorem specjalna dyskoteka na lodowisku przy największych przebojach muzycznych.

Natomiast większość lodowisk stacjonarnych będzie dostępna przez cały okres trwania akcji, czyli do 20 marca 2016 r. W każdym z miast, w wybraną niedzielę, będzie zorganizowany specjalny event z licznymi atrakcjami.

Darmowe lodowiska to kolejna akcja Banku BGŻ BNP Paribas, która wpisuje się w naszą długofalową strategię – być blisko lokalnych społeczności. Jako bank oferujemy nie tylko korzystne produkty bankowe i doskonałą obsługę, ale także proponujemy wydarzenia, które wzbogacają ofertę kulturalną i sportową miast – powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas. Podobnie jak Kino pod Gwiazdami, czy Miasteczko Świętego Mikołaja, również zimowe lodowiska są dla nas doskonałą okazją do nawiązania bliższych relacji z mieszkańcami miast, w których znajdują się nasze oddziały. Zapraszamy do wspólnej zabawy na łyżwach – dodała A. Wilczyńska.

Akcja zaplanowana została od 16 stycznia do 20 marca 2016 r. Wydarzenie będzie stanowić jedną z największych w Polsce tego typu imprez w okresie zimowym.

źródło: Bank BGŻ BNP Paribas