Nagroda dla inPZU – internetowej platformy inwestycyjnej

TFI PZU otrzymało nagrodę przyznawaną przez agencją informacyjną ISBnews “Najbardziej Wiarygodnym w Polskiej Gospodarce”. Zostało ono uhonorowane w kategorii „Rewolucjonista” za uruchomienie platformy internetowej inPZU, dzięki której można szybko i prosto kupić produkty inwestycyjne.

Gala konkursu ISBnews odbyła się 24 stycznia w Pałacu Kultury i Nauki. Wydarzenie swoim patronatem objęli Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT), Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) oraz Fundacja Godła Promocyjnego “Teraz Polska”. Jury konkursu składało się z przedstawicieli urzędów i fundacji patronackich oraz redakcji ISBnews.

– Wielu osobom wydaje się, że branża ubezpieczeniowa to relikt, który nie zmienia się od lat. Nic bardziej mylnego. W PZU na bieżąco szukamy rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów oraz umożliwiają korzystanie z usług wysokiej jakości. Nagroda dla TFI PZU za platformę inPZU to dla nas olbrzymie wyróżnienie – powiedział Marek Baran, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej.

Działające od 1 października 2018 roku inPZU to proste i intuicyjne narzędzie do pomnażania oszczędności oraz inwestowania w fundusze bez konieczności zakładania rachunku maklerskiego. Jest dostępne dla klientów 24 godziny na dobę, z każdego miejsca i na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Na inPZU klienci mogą skorzystać z szeregu funkcjonalności. Mogą porównywać fundusze, definiować cele inwestycyjne, mają też możliwość ich personalizacji. W ciągu kilku minut platforma pozwala wyszukać fundusze oraz oparte o nie gotowe portfele modelowe, a także opłacić zlecenie online. Na platformie inPZU każdy fundusz ma stałą niską opłatę: 0,5 proc. Więcej na temat inPZU: https://inpzu.pl/tfi/.