Najtańszy na rynku abonament dla rodziny – JA+ Rodzina w Plusie za 69,99 miesięcznie!

Oferta JA+ Rodzina to najtańszy na rynku abonament dla rodziny, w którym już za 69,99 zł miesięcznie można mieć dla trzech osób nielimitowane rozmowy na komórki i współdzielony Internet! To wszystko na start przez sześć miesięcy bez opłat! W ramach Programu smartDOM można jeszcze dołączyć Internet LTE za połowę ceny oraz telewizję cyfrową nawet za złotówkę! Teraz można mieć jeszcze więcej korzyści i jeszcze mniej płacić za domowe rachunki!

JA+ Rodzina to nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, duży współdzielony pakiet internetowy z opcją LTE bez limitu danych, a nawet pakiet usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie te usługi są dostępne w cenie jednego abonamentu i mogą z nich korzystać trzy osoby, a za dodatkową opłatą można dołączyć nawet sześciu kolejnych użytkowników.

JA+ Rodzina, to:

  • Trzy abonamenty: 69,99 zł, 99, 99 zł i 129,99 zł ze współdzielonymi usługami.
  • Abonament obejmuje trzy karty SIM.
  • Możliwość dołączenia do umowy kolejnych sześciu osób za 25 zł miesięcznie każda.
  • W ramach abonamentu, w zależności od jego wysokości, klient otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki i duży współdzielony pakiet internetowy, nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu.
  • Duże, współdzielone przez wszystkich użytkowników abonamentu, pakiety internetowe: 10 GB, 20 GB oraz 30 GB i LTE bez limitu danych.
  • W najwyższym abonamencie dostępny jest pakiet usług roamingowych na terenie Unii Europejskiej: 360 minut na rozmowy / SMSy / MMSy oraz Internet 500 MB
  • Do każdej karty SIM aktywowanej w ramach umowy można dokupić w sprzedaży ratalnej smartfon.
  • Wszyscy użytkownicy korzystają z tych samych zasobów, wynikających z oferty bazowej.

Klienci przenoszący numer z innej sieci otrzymują nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo.

Oferta JA+ Rodzina może być również elementem Program smartDOM, dzięki czemu można jeszcze płacić mniej za domowe rachunki i generować jeszcze większe oszczędności. Abonament JA+ Rodzina może być pierwszym produktem zakupionym dla domowników w ramach tego programu. Do usługi telefonicznej dla trzech osób można więc dokupić za pół ceny abonament na Internet LTE bez limitu danych, a dodatkowo nawet za 1 zł mieć telewizję Cyfrowego Polsatu. Można też skorzystać z oferty prądu od Plusa, dostępnego w bardzo atrakcyjnej cenie, albo ze specjalnych usług PlusBanku dla klientów Programu smartDOM.

Zestawy dla całej rodziny dostępne w ofercie JA+ Rodzina w ramach Programu smartDOM:

Telefon Honor 5X LTE z ofertą „JA+ Rodzina” z trzema kartami SIM, a do tego „Internet LTE 40 GB” z tabletem LG G Pad 8.0 LTE lub HUAWEI Media Pad T1 8.0 LTE oraz Pakiet TV 81 kanałów tylko za 148,99 zł miesięcznie w ramach Programu smartDOM!

źródło: Polkomtel