Nationale-Nederlanden partnerem programu Karta Dużej Rodziny

Ubezpieczyciel zadba o bezpieczne wakacje polskich rodzin

Firma Nationale-Nederlanden została partnerem ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny. Od 15 lipca jej posiadacze będą mogli skorzystać z 20 proc. zniżki przy zakupie polisy turystycznej. Oferta została przygotowana z myślą o rodzinach wybierających się na zagraniczne wakacje. Oprócz tego ubezpieczyciel przewidział dla klientów dodatkowe rabaty.

Karta Dużej Rodziny uprawnia rodziny posiadające troje lub więcej dzieci do zniżek u kilkunastu tysięcy partnerów programu. Według danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej posiadaczami karty jest już ponad 731 tys. rodzin w Polsce. Wśród oferentów znajdują się różni usługodawcy – zarówno instytucje państwowe, jak i prywatne. Do ich grona dołączyła właśnie firma Nationale-Nederlanden.

Pierwszym produktem, który towarzystwo udostępni beneficjentom w korzystnej cenie, będzie ubezpieczenie turystyczne. Aby uzyskać 20 proc. rabatu, podczas zakupu polisy uczestnik programu będzie zobligowany do podania numeru Karty Dużej Rodziny. To jednak nie wszystkie rabaty, na które mogą liczyć klienci jadący na urlop. W ramach „Zniżki rodzinnej” możliwe będzie uzyskanie dodatkowo 10 proc. upustu. Zostanie on naliczony, gdy w grupie osób ubezpieczonych znajdzie się przynajmniej jedno dziecko i jeden dorosły, a liczba dzieci przypadających na jednego dorosłego nie przekroczy 5. Jeszcze inną opcję stanowić będzie zniżka „3 dni za darmo”. Naliczy się ona w przypadku, gdy umowa zostanie zawarta na minimum 14 dni. Składka za polisę będzie obliczona tak, jakby wyjazd trwał o 3 dni mniej.

W Nationale-Nederlanden bardzo mocno koncentrujemy się na polskich rodzinach. Mamy nadzieję, że nasza specjalna oferta zachęci wybierających się na rodzinne wakacje do zabezpieczenia się przed nieoczekiwanymi zdarzeniami – mówi Małgorzata Zgudka, menadżer ds. produktów Nationale-Nederlanden. – Z naszego badania „Bezpieczni w podróży” wynika bowiem, że aż co trzeci Polak na urlopie za granicą doświadcza nieszczęśliwych zdarzeń. Nie chcemy, by cokolwiek zakłócało wypoczynek naszym klientom – dodaje.

Chcąc zapewnić jak największy komfort i bezpieczeństwo polskim rodzinom, firma Nationale-Nederlanden w ramach ubezpieczenia turystycznego oferuje im wsparcie niezależnie od tego, czy problemy zdrowotne spowodowane są nieszczęśliwym wypadkiem, nagłą chorobą czy zaostrzeniem choroby przewlekłej. W przypadku nieszczęśliwego zdarzenia klienci mogą liczyć na pokrycie kosztów leczenia nawet do 1 mln zł. Kwota ta nie ogranicza wysokości kosztów na transport medyczny, co oznacza, że w razie potrzeby zostaną one pokryte bez limitu. Co więcej, posiadacze polisy mogą liczyć na praktyczną pomoc podczas podróży. Ubezpieczenie gwarantuje im bowiem wsparcie tłumacza, pomoc prawną, organizację opieki nad dziećmi czy transportu do kraju. Jeśli zaś stan zdrowia klientów będzie tego wymagał, ubezpieczyciel zapewni pomoc w postaci organizacji wizyty lekarza w hotelu.

Nationale-Nederlanden planuje rozszerzyć ofertę skierowaną do rodzin o kolejne produkty. Szczegóły dostępne są na stronie: https://www.nn.pl/dla-ciebie/karta-duzej-rodziny.