Nationale-Nederlanden z tytułem „Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej 2018”

Nationale-Nederlanden zostało wybrane najlepszym ubezpieczycielem w kategorii ubezpieczenia na życie. Firma po raz kolejny znalazła się wśród laureatów konkursu „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”, którego organizatorem jest miesięcznik „Gazeta Bankowa”.

Redakcja „Gazety Bankowej” wyróżniła najlepszych ubezpieczycieli. Nagrody przyznawane są na podstawie ankiet wypełnianych przez towarzystwa ubezpieczeniowe oraz decyzji jury.

– To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że zaangażowanie i praca nad podnoszeniem jakości oferty jest zauważalna i doceniana na rynku. Zależy nam, aby proponować naszym klientom nie tylko indywidualne podejście i elastyczne produkty, ale również profesjonalną obsługę posprzedażową – mówi Michał Hucał, członek zarządu Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A.

Po analizie danych finansowych, a także wskaźników opisujących sprawność przedsiębiorstw, kapituła konkursu podjęła decyzję o zwycięzcach tegorocznej edycji. Oprócz firm oferujących ubezpieczenia na życie, przedstawiono również podium w kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych oraz firm oferujących produkty z pozostałych grup działu II.