Nawet 300 zł za stary telefon i konto w Orange Finanse – dla przenoszących numer do Orange

Do 16 marca 2016 r., potrwa „Promocja Orange Finanse dla przenoszących numer do Orange”, w której można dostać premię w wysokości nawet 300 zł. Aby z niej skorzystać wystarczy wybrać ofertę z abonamentem za co najmniej 49,99 zł, oddać w salonie Orange stary telefon lub tablet i założyć konto bankowe w Orange Finanse.

150 złotych zyskają, klienci którzy przenosząc numer do Orange wybiorą ofertę na telefon komórkowy, z abonamentem za co najmniej 49,99 złotych, przyniosą do salonu Orange swój stary – nadal sprawny tablet lub telefon i założą nowe konto bankowe w Orange Finanse. Z promocji można skorzystać także przenosząc numer do usług internetu mobilnego Orange LTE Free Net. Oddając stary ale działający tablet lub telefon można w tym przypadku zyskać premię w wysokości 50 zł. Premia zostanie przekazana na konto w Orange Finanse, po opłaceniu przez klienta pierwszej faktury za usługi Orange zamówione dla przeniesionego numeru.

Kolejne 150 złotych to premia dla klientów, którzy zdecydują się aktywnie korzystać z nowego konta w Orange Finanse, zapewniając mu regularne wpływy o wysokości co najmniej 1000 zł/miesięcznie, przez maksimum 6 miesięcy. Premia w wysokości 25 zł, będzie co miesiąc przekazywana na konto klienta.

Zamawiając najtańszy abonament na telefon komórkowy objęty promocją, za 49,99 zł miesięcznie, klienci mogą wybrać jeden z nowoczesnych smartfonów dostępnych już za 1 zł, a w cenie abonamentu otrzymują co miesiąc:

  • Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych
  • Pakiet na transmisję danych – 1 GB
  • 30 minut na połączenia i 50 MB na transmisję danych w roamingu na terenie UE,
  • 40 minut na rozmowy międzynarodowe.

źródło: Orange