Niestraszki PZU wspierają młode talenty w „The Voice Kids”

Świetne głosy i wielkie emocje. Trwa druga edycja popularnego muzycznego show TVP2 „The Voice Kids”, w którym nagrodę specjalną ufundowało PZU. Voucher na nagranie teledysku i singla w profesjonalnym studiu Universal Music Polska powędruje do zwycięzcy internetowego plebiscytu, w którym widzowie zagłosują na ulubionego uczestnika programu.

„The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Program jest obecny już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off
oraz Finału. W drugiej polskiej edycji The Voice Kids w fotelach trenerskich zasiedli: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz duet Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Program jest kuźnią młodych talentów. Pierwszą edycję programu decyzją widzów wygrała Roksana Węgiel. W finale młoda wokalistka z drużyny Edyty Górniak zaprezentowała swój debiutancki singiel zatytułowany „Żyj”, który ma już ponad dziewięć milionów odtworzeń w sieci. Po wygranej w „The Voice Kids” jej kariera nabrała tempa. Roksana świetnie odnalazła się na międzynarodowej scenie. Z piosenką „Anyone I Want to Be” wygrała Eurowizję Junior, a następnie wystąpiła podczas sylwestra z TVP2.

– PZU wspiera młode talenty i pomaga w realizacji ich wymarzonych celów. W zeszłym roku naszą nagrodę specjalną otrzymał wspaniały młody wokalista Tomasz Gregorczyk, który zrealizował już voucher i wraz z zespołem nagrał znakomity teledysk. Trzymamy mocno kciuki za Tomka, aby mógł dalej spełniać swoje marzenia.– powiedziała Magda Kicińska, dyrektor biura marketingu w PZU.

Tomek Gregorczyk od 2007 roku jest członkiem stowarzyszenia Viva la Musica, gdzie śpiewa i tańczy. Podczas programu okrzyknięto go polskim Justinem Bieberem. Wykonany przez niego utwór z repertuaru kanadyjskiego artysty „Love Yourself” podbił serca jurorów, w tym Edyty Górniak, w drużynie której śpiewał. Tomek od najmłodszych lat swoją przyszłość wiązał z muzyką. Jego wielkim marzeniem są studia i kariera muzyczna w USA.

Teledysk Tomka prezentujemy poniżej i zachęcamy do głosowania na kolejne młode talenty na stronie https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt.

PZU nie tylko pomaga w karierze utalentowanym młodym ludziom, ale także jednocześnie wspiera rodziców, dostarczając im konkretne rozwiązania z myślą o przyszłości ich dzieci. Jedną z takich propozycji jest polisa PZU Start w Dorosłość, która może zapewnić finansowe wsparcie dla dziecka w momencie wejścia w dorosłe życie.