Nowe Konto Private Banking w Banku Pekao – klucz do świata Bankowości Prywatnej

Bank Pekao S.A. wprowadza rachunek dla najzamożniejszych klientów. Nowe Konto Private Banking to szereg udogodnień i dodatkowych usług dostosowanych do tej najbardziej wymagającej grupy. Usługa Bankowości Prywatnej zapewnia osobiste doradztwo oraz dostęp do szerokiej oferty inwestycyjnej. Wszystko po to, żeby zarządzanie finansami oraz pomnażanie majątku stało się jeszcze prostsze.

Nowa propozycja Banku Pekao, która pozwala w porozumieniu z Doradcą dopasować indywidualny model współpracy, skierowana jest do klientów z aktywami powyżej 1 mln zł. Właściciel rachunku nie płaci za wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie, polecenia przelewów oraz zlecenia stałe, a dzięki otrzymanej do konta wielowalutowej karcie World Elite Debit Mastercard, nie musi martwić się o płatności za granicą. Karta sama rozpozna walutę i obciąży odpowiednie konto. W przypadku braku rachunku w danej walucie transakcja zostanie przeprowadzona po atrakcyjnym kursie. Dodatkowym udogodnieniem jest też bezpośredni kontakt z dealerami walutowymi, z którymi można zawierać transakcje walutowe oraz całodobowa Infolinia Bankowości Prywatnej, za pośrednictwem której można zrealizować liczne dyspozycje związane z kontem czy kartą. Konto Private Banking z kartą World Elite Debit Mastercard zapewnia również dostęp do saloników lotniskowych na całym świecie na bazie aplikacji Lounge Key, a dwie wizyty w roku są tam całkowicie bezpłatne. Z kolei wybierając kartę kredytową Pekao Visa Infinite posiadacz Konta Private Banking może cieszyć się nielimitowaną, priorytetową odprawą przed odlotem z Lotniska Chopina – Fast Track, dostępną bez opłat.

Nasza oferta Bankowości Prywatnej jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Stawiamy na indywidualność, ponieważ wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby i oczekiwania względem bankowości i zarządzania swoimi finansami. W Banku Pekao mogą oni wybierać spośród szerokiej gamy produktów oraz rozwiązań inwestycyjnych i cieszyć się udogodnieniami szytymi na miarę. Prosta i transparentna konstrukcja nowego Konta Private Banking – brak opłat za konto i kartę przy aktywach min. 1 mln złotych oraz liczne oferty specjalne, w tym bezpłatny rachunek inwestycyjny w Biurze Maklerskim Pekao – już od pierwszych dni spotyka się z uznaniem klientów – mówi Jarosław Fuchs, Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za Pion Bankowości Prywatnej i Produktów Inwestycyjnych w Banku Pekao S.A.

Wraz z Kontem Private Banking Bank Pekao udostępnił także nowe Konto Oszczędnościowe Private Banking z atrakcyjnym oprocentowaniem 1 proc. w skali roku dla nowych klientów do kwoty 500 tys. zł przez pierwszych 90 dni oraz 0,2 proc. w skali roku dla całego salda środków zgromadzonych na koncie dla wszystkich klientów. Oferta inwestycyjna bogata w liczne rozwiązania produktowe, między innymi fundusze kilkunastu polskich i zagranicznych towarzystw funduszy inwestycyjnych oraz promocje – takie jak brak opłaty przy zakupie czy zamianie wszystkich funduszy inwestycyjnych dostępnych online – tworzą kompleksowe
i nowoczesne narzędzie do długoterminowej współpracy i pomnażania majątku dla najbardziej wymagających klientów.

Bankowość Prywatna Banku Pekao S.A. jest jedną z najlepszych na polskim rynku. Potwierdzają to przyznawane nagrody i wyróżnienia m.in. w rankingu prestiżowego magazynu Global Finance, w którym oferta Pekao uznana została za najlepszą w Polsce już po raz piąty z rzędu.