Nowe PKO Konto za Zero – oferta dla mobilnych!

  • Nowe PKO Konto za Zero od 1 marca w PKO Banku Polskim.
  • Bezwarunkowo bezpłatne konto umożliwia codzienne płatności i wypłaty gotówki – również za granicą – bez prowizji banku.
  • Nowej ofercie towarzyszy kampania marketingowa, która ruszy 2 marca.

Właściciel nowego PKO Konto za Zero nie płaci za prowadzenie rachunku, a karta debetowa jest za darmo – wystarczy co najmniej 5 transakcji miesięcznie za zakupy w osiedlowym sklepie czy na stacji benzynowej. Bez prowizji może też wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów: BLIKIEM – w Polsce, kartą – za granicą i w bankomatach PKO w kraju.

– Propozycja nowego PKO Konta za Zero jest reakcją na oczekiwania klientów, którzy wchodzą w okres największej aktywności zawodowej, korzystają intensywnie z konta, płacą telefonem lub kartą w kraju i za granicą. Tworzymy szczególnie dogodne warunki dla tych, którzy chcą korzystać z nowych technologii i oczekują sukcesywnego rozwoju i coraz większego komfortu przy korzystaniu z telefonu czy komputera w codziennych kontaktach z bankiem. Wszystkie podstawowe operacje jak przelewy, płatności realizowane przy wykorzystaniu serwisu internetowego iPKO i aplikacji IKO są w nowym koncie bezpłatne. Tak jak korzystanie z karty, gdy zapłacimy nią nawet za drobne zakupy tylko 5 razy w miesiącu. Stawiamy na aktywne korzystanie z konta oraz samodzielne zarządzanie nim przez urządzenia mobilne.

– mówi Paweł Placzke, Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego

Główne korzyści dla klientów, którzy od 1 marca otworzą nowe PKO Konto za Zero to:
  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wielowalutową kartę debetową, przy 5 transakcjach bezgotówkowych miesięcznie kartą lub BLIKIEM,
  • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów za granicą.
Jak w przypadku wszystkich kont PKO Banku Polskiego, klienci mają dostęp do aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej z szerokim zakresem usług, w tym e-administracji. W serwisie iPKO można m.in. złożyć wniosek o dowód osobisty czy prawo jazdy. Wachlarz tych usług jest nieustająco poszerzany, dzięki czemu klient może zarządzać on-line nie tylko swoimi finansami, ale również sprawami „urzędowymi”.
Karty wydawane do nowego PKO Konta za Zero – podobnie jak pozostałe karty do kont w PKO Banku Polskim – mają funkcję wielowalutową, dzięki której można płacić w walutach obcych bezpośrednio z posiadanego rachunku walutowego w banku. Funkcja wielowalutowa jest dostępna dla 10 walut, w których rachunki można podłączyć jednocześnie do jednej karty wydanej do konta. Płacąc za granicą lub w Internecie unikamy opłat za przewalutowanie. Kupno walut w kantorze internetowym w aplikacji mobilnej IKO lub serwisie iPKO, pozwala dodatkowo zaoszczędzić, jeśli klient korzysta z powiadomień o korzystnym kursie waluty.
W portfelach Polaków jest ponad 7,3 mln kart debetowych z logo PKO. Na koniec 2019 roku transakcje zrobione nimi stanowiły 26,3 proc. wszystkich krajowych transakcji kartowych, co stawia PKO Bank Polski na pozycji lidera w liczbie transakcji kartowych.
PKO Konto za Zero można szybko i wygodnie założyć w dowolnej placówce PKO Banku Polskiego lub przez Internet. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie www.pkobp.pl, a umowę dostarczy kurier.