Nowe promocje pożyczek w Banku Millennium

Bank Millennium przygotował promocyjne propozycje dla osób poszukających pożyczki gotówkowej dostępnej szybko i na prostych zasadach oraz bardzo atrakcyjnej cenowo.  

Promocja „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki” 

Teraz za każde 5000 zł pożyczki w Banku Millennium klient może zapłacić miesięcznie tylko 100 zł raty. Promocja dotyczy pożyczek w wysokości 5000, 10 000 i 15 000 zł. W ramach promocji klient może wybrać odpowiednią dla siebie kwotę, dostępną zawsze na tych samych warunkach kredytowania z bardzo korzystną ratą miesięczną. Stałe oprocentowanie daje pewność niezmienności raty w okresie terminowej spłaty kredytu. To doskonała propozycja dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki na sfinansowanie wydatków związanych np. z organizacją nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia czy zimowego wyjazdu. 

Promocja oparta jest na bardzo prostych zasadach. Klient może zdecydować się na jedną z trzech popularnych wśród pożyczkobiorców kwot pożyczki: 5000 zł z miesięczną ratą 100 zł, 10 000 zł z ratą 200 zł i 15 000 zł z ratą 300 zł (RRSO 7,68%). Każda pożyczka w promocji jest udzielana na 5 lat, bez prowizji. Z promocyjnej oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie mają aktywnej umowy pożyczki w Banku Millennium w momencie składania wniosku oraz, w przypadku zakupu pożyczki, zadeklarują przelewanie wynagrodzenia lub dochodu netto na konto osobiste w Banku Millennium. 

Promocja „Zmień bank swojego kredytu na Bank Millennium”

– Rynek kredytów gotówkowych jest bardzo konkurencyjny, naturalne jest więc, że klienci rozważają zmianę banku, w którym zaciągnęli i spłacają kredyt lub pożyczkę na taki, który zaoferuje im lepsze warunki spłaty – mówi Tomasz Misiak, Dyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej w Banku Millennium.

Odpowiadając na potrzeby klientów, Bank Millennium przygotował nową promocję Pożyczki Konsolidacyjnej, która pozwala na przeniesienie do Banku Millennium na atrakcyjnych warunkach kredytu lub pożyczki spłacanej w innym banku. Klienci, którzy korzystają z kart kredytowych i limitów w koncie mogą także zamienić wykorzystane limity w tych produktach na pożyczkę konsolidacyjną z niską miesięczną ratą. Klient, który spłaca raty co najmniej jednego kredytu lub pożyczki w innej instytucji finansowej, może bez formalności zmienić bank na Bank Millennium korzystając z promocyjnego, stałego oprocentowania ubezpieczonej pożyczki w wysokości 5,7% w skali roku (RRSO 14,7%). Co ważne, przenosząc kredyt do Banku Millennium, nie zapłaci prowizji od przenoszonej kwoty.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy nie spłacają w Banku Millennium pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w momencie składania wniosku o przeniesienie kredytu, a przenoszony produkt kredytowy jest widoczny w raporcie Biura Informacji Kredytowej.

Promocje trwają od 25 listopada 2017 r. do 15 kwietnia 2018 r. Szczegółowe informacje na ich temat oraz regulaminy są dostępne w oddziałach Banku Millennium oraz na stronie www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/pozyczki.