PATRONAT MEDIALNY

Onas

O nas

Moje bankowanie to portal o tematyce finansowo-biznesowej, oferujący treści i narzędzia ułatwiające podejmowanie decyzji związanych z trzema ważnymi rynkami w Polsce: bankowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym.

Każdy z nas ma konto bankowe i inne produkty finansowe, ubezpiecza swoje życie i swoje otoczenie, posiada telefon i rozbudowane usługi komunikacyjne. Niewielu z nas może w gąszczu rozbudowanych ofert wybrać dla siebie najbardziej korzystną. Wynika to z braku czasu na porównanie trudnych do zestawienia do wspólnego mianownika ofert.

Dlatego zrodził się pomysł na oceny i porównania, aby ułatwić Klientowi podejmowanie decyzji wiążących go z bankiem, ubezpieczycielem czy operatorem na długie lata. Nieprawidłowo wybrana oferta będzie powodowała nie tylko większe obciążenie finansowe, ale również niezadowolenie w okresie jej funkcjonowania.

Misja portalu

Misją Moje bankowanie jest troska o finanse Klienta. To również miejsce, gdzie można znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania z zakresu bankowości, ubezpieczeń i telekomunikacji.

Nasza platforma jest kompasem, wskazującym właściwy wybór w skomplikowanym świecie budowania ofert.

Bardzo ważnym zadanie portalu jest rankingowanie jakości pracy banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz firm telekomunikacyjnych.

W odróżnieniu od licznych rankingów, zwanych często rocznymi, nasze rankingi będą faktycznie dokonywały ocen w trybie ciągłym, miesiąc po miesiącu, kwartał po kwartale a ocena roczna będzie wynikiem systematycznej pracy w tym okresie.