Pieniądze na podróż marzeń do wygrania w konkursie Alior Banku

Trwa konkurs dla klientów korzystających z Kantoru Walutowego i karty wielowalutowej Alior Banku. Odpowiadając na pytanie uczestnicy będą konkurować o nagrodę główną w wysokości 10 000 złotych oraz trzy wygrane po 5 000 złotych.

Do 30 listopada br. użytkownicy Kantoru Walutowego i posiadacze karty wielowalutowej, którzy odpowiedzą na pytanie, jaką najbardziej nietypową rzecz kupili za granicą i dlaczego, mogą wygrać nagrody pieniężne. Warunkiem udziału w konkursie jest realizacja co najmniej 5 transakcji kartą na minimalną kwotę pięciu jednostek waluty (np. 5 EUR, 5 USD).

Biorąc udział w konkursie można nie tylko zdobyć atrakcyjne nagrody pieniężne i przeznaczyć je na wymarzoną podróż , ale również samemu przekonać się jak korzystne rozwiązania oferuje Kantor Walutowy każdemu podróżnikowi. Może on swobodnie wymieniać waluty po atrakcyjnych kursach i o każdej porze, płacić kartą wielowalutową, wykonywać przelewy, a w sytuacji gdy konieczne jest posiadanie gotówki wypłacić ją z bankomatu z dowolnego miejsca. Dzięki temu może cieszyć się pobytem za granicą i nie martwić kwestią finansów – podkreśla Tomasz Dośpiał, Dyrektor Działu Walutowych Platform Transakcyjnych Alior Banku.

Kantor oferuje wymianę walutową 24h/7 dni w tygodniu niezależnie od miejsca gdzie znajduje się podróżnik i obowiązującej go strefy czasowej. Natomiast karta wielowalutowa pozwala na płatności zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych w blisko 160 walutach świata oraz wypłatę pieniędzy zgromadzonych na rachunkach. Dodatkowo, stan konta i wydatków można na bieżąco monitorować, dzięki dostępowi do intuicyjnej aplikacji mobilnej. Warto również wspomnieć o takich funkcjonalnościach jak możliwość wysłania prośby o przelew bez konieczności podawania długiego numeru konta czy też podziału zapłaconego w restauracji rachunku pomiędzy współtowarzyszy podróży.

– Rejestracja w Kantorze Walutowym jest bezpłatna, intuicyjna i szybka. Posiadaczom konta w naszym banku zajmie dosłownie kilkadziesiąt sekund, a umowę podpisują wygodnie za pomocą SMSa. Nowy klient może otworzyć konto w Kantorze Walutowym poprzez wypełnienie formularza i potwierdzenie tożsamości wybranym sposobem: przelewem weryfikacyjnym, podczas wideo weryfikacji lub za pośrednictwem kuriera. Korzystanie z oferty Kantoru Walutowego nie wymaga posiadania dodatkowych produktów bankowych – mówi Tomasz Dośpiał.

Strona konkursowa: https://www.aliorbank.pl/LP/kantor-konkurs.