Pierwsza Pożyczka w Raiffeisen Polbanku

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami – warto więc rozejrzeć się za tanim sposobem sfinansowania zakupu niezbędnych artykułów szkolnych. Pozwala na to „Pierwsza Pożyczka” w Raiffeisen Polbanku, której oprocentowanie wynosi 0%, a jedyny koszt to prowizja w wysokości 2,99%. W efekcie Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) może wynieść zaledwie 2,88%!

Oczywiście środki pozyskane z tego kredytu nie muszą być wydane akurat na przygotowania do powrotu dzieci w szkolne mury, ale na dowolny cel, np. wyjazd urlopowy. „Pierwsza Pożyczka” wyróżnia się dodatkowo tym, że można ją otrzymać bez żadnych zaświadczeń – tylko na dowód osobisty, a decyzja o udzieleniu może zapaść podczas jednej wizyty w oddziale. Jest ona ograniczona kwotowo do 4 tys. zł, a maksymalny okres kredytowania wynosi 2 lata. Jedynym ograniczeniem jest jej dostępność tylko dla tych osób, które aktualnie nie korzystają z produktu kredytowego Raiffeisen Polbanku.

„Proponujemy wyjątkowo atrakcyjny kredyt gotówkowy zarówno osobom, które nie są klientami naszego banku, jak i obecnym klientom, którzy aktualnie nie korzystają u nas z produktów kredytowych. Wprowadziliśmy relatywnie niski limit kwotowy, by klienci mieli na względzie swoje możliwości obsługi finansowania. Dajemy również gwarancję, że w całym okresie kredytowania rata nie ulegnie zmianie. Konstrukcja produktu czyni go ciekawym również dla osób, które do tej pory nie korzystały z kredytu. Teraz mają okazję wypróbować rozwiązanie tanie i proste, z gwarancją niezmienności raty. Mogą bez wielkich obciążeń i ryzyka sprawdzić w praktyce, jak comiesięczna obsługa kredytu wpływa na ich budżet i czy są gotowi do systematycznego regulowania raty kredytowej. Może to być ciekawa lekcja przed wzięciem większego kredytu w przyszłości. Liczymy też na to, że zadowoleni kredytobiorcy chętnie otworzą darmowe Wymarzone Konto Osobiste i skorzystają z innych usług banku” – powiedział Tomasz Dymowski, dyrektor Departamentu Bankowości Detalicznej w Raiffeisen Polbanku.

Od momentu udostępnienia „Pierwszej Pożyczki” skorzystało z niej ponad 7 000 osób, dwie trzecie spośród nich otworzyło Wymarzone Konto Osobiste.

Podziel się: