Ergohestia: Pierwszy w historii teledysk z wokalistą w egzoszkielecie – Tomek Kowalski zapowiada nową płytę!

Tomek „Kowal” Kowalski zwycięzca IV edycji Must be the Music sprostał kolejnemu wyzwaniu – jako pierwszy człowiek nagrał teledysk w egzoszkielecie! Klip do piosenki ”Na końcu drogi” zapowiada jego solową płytę, która ukaże się za kilka miesięcy.

Od kilku miesięcy Tomek „Kowal” Kowalski uczestniczy w intensywnym programie rehabilitacji prowadzonym przez Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym (CPOP) współpracującym z ERGO Hestią – ubezpieczycielem sprawcy wypadku, w którym Tomek został poszkodowany. Dzięki swojej determinacji oraz zastosowaniu nowoczesnych metod rehabilitacyjnych takich jak min. terapia w egzoszkielecie, w niewiele ponad rok od wypadku powraca do sprawności fizycznej oraz do śpiewania – swojej życiowej pasji.

Pod koniec lipca tego roku „Kowal” zaśpiewał dla swoich fanów na największym festiwalu w Polsce ”Przystanek Woodstock”. Kolejnym krokiem było nagranie teledysku do piosenki „Na końcu drogi” zapowiadającej solową płytę Tomka, która ukaże się w pierwszych miesiącach 2016 roku. Podczas nagrania Tomek dał z siebie wszystko i przy wsparciu fizjoterapeutów CPOP przygotował materiał nawiązujący do jego osobistej historii. Zdjęcia do teledysku zrealizowano we Wrocławiu i w Trzebnicy, niedaleko miejsca, w którym wydarzył się jego wypadek w czerwcu 2014 roku.

Już teraz w serwisie YouTube można zobaczyć materiał making of z prac nad teledyskiem. Premiera teledysku zaplanowana jest na 5 listopada (czwartek) w serwisach YouTube,Muzyka.Onet, FB Must Be The Music, RMF.FM, RMFon.

źródło: Ergohestia