PATRONAT MEDIALNY
Strona główna Informacje prasowe Informacje-Technologie Pisz aż dostaniesz odcisków – WhatsApp za free w Heyah!

Pisz aż dostaniesz odcisków – WhatsApp za free w Heyah!

Obiecywaliśmy, że SmartfoNOWA Heyah to najbardziej internetowa opcja na kartę. Mamy piorunującą wiadomość dla wszystkich sms-owych  wyjadaczy, którzy przyrośli na stałe do komunikatorów mobilnych. Popularny na całym świecie komunikator WhatsApp, już od  stycznia będzie dostępny dla użytkowników pakietów Smart L oraz Smart XL w Heyah na kartę i w Heyah abonament całkowicie za darmo!

WhatsApp oferuje przesyłanie wiadomości za pośrednictwem internetowej transmisji danych do wszystkich na całym świecie. Prosta w użyciu aplikacja jest dostępna dla iPhone’a, BlackBerry, Windows Phone, urządzeń z Androidem i Nokii – użytkownicy mogą pozostać w stałym kontakcie bez względu na to, jaki model telefonu posiadają. Oprócz wiadomości tekstowych, za pomocą WhatsApp można przesyłać filmy i dźwięki, jak również tworzyć czaty – a to wszystko teraz w Heyah bez płacenia, ponieważ korzystanie z WhatsApp nie będzie powodować zmniejszenia Waszej standardowej paczki Internetu.

Dlatego wszyscy korzystający z pakietów Heyah Smart L oraz Smart XL – zarówno w opcji na kartę, jak i abonamentowej – będą mogli pisać dopóki nie dostaną odcisków na palcach J To się nazywa prawdziwie internetowa Heyah!

Szczegółów usługi „WhatsApp Messenger bez limitu”  dla użytkowników Heyah szukajcie nawww.heyah.pl.

źródło: T-Mobile