PKO Bank Polski nagrodzony w konkursie Invest Cuffs 2020

W konkursie Invest Cuffs 2020 – Nagrody Rynku Inwestycyjnego, w otwartym głosowaniu drogą elektroniczną Internauci wybrali kartę wielowalutową do kont osobistych PKO Banku Polskiego jako najlepszy Produkt Bankowy 2019. Użytkownicy docenili wygodę płatności kartą aż w 10 różnych walutach.

Karta debetowa wydana do kont osobistych w PKO Banku Polskim jest wyposażona w funkcję wielowalutową i może być podpięta nawet do 10 różnych rachunków walutowych w EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF. Posiadając pakiet walutowy obejmujący kartę wielowalutową, konto walutowe oraz kantor internetowy, można samodzielnie zasilać konta walutowe i płacić w wybranych walutach. Karta automatycznie rozpoznaje walutę transakcji i – bez żadnych dodatkowych opłat i kosztów związanych z przeliczaniem kursu – pobiera środki z właściwego konta.
Karta z funkcją wielowalutową sprawdza się w przypadku transakcji realizowanych za granicą jak wypłaty z bankomatów, płatności bezgotówkowe ale też zakupy w Internecie w walucie obcej. Można z niej korzystać również płacąc aplikacją IKO. Kartę z funkcją wielowalutową można zamówić w serwisie iPKO, aplikacji IKO, przez infolinię oraz w oddziałach banku.
Organizatorem Konkursu Invest Cuffs 2020 – Nagrody Rynku Inwestycyjnego jest Fundacja Invest Cuffs. Celem inicjatywy jest uhonorowanie instytucji i osób mających największy wpływ na rozwój rynków finansowych w Polsce. W tej edycji wśród nagrodzonych było także PKO TFI z funduszem inwestycyjnym PKO Akcji Rynku Złota.