PATRONAT MEDIALNY
Strona główna Informacje prasowe Informacje-Technologie Poczuj Moc we własnych słuchawkach – Gwiezdne Wojny teraz w Tidal

Poczuj Moc we własnych słuchawkach – Gwiezdne Wojny teraz w Tidal

Cały świat ogarnął szał związany z premierą najnowszej części najbardziej kosmicznej sagi wszech czasów – Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Bilety na premierowe pokazy rozeszły się jak świeże bułeczki. To już dziś! My nie możemy się doczekać i niecierpliwie przebieramy nogami. Dla tych, którzy chcą się wprowadzić w iście imperialny albo rebeliancki nastrój jeszcze przed wizytą w kinie, mamy świetną wiadomość – w serwisie Tidal jest już dostępna oficjalna muzyka filmowa z VII. Epizodu.

Za muzykę do Star Wars: The Force Awakens odpowiada legendarny, znany z poprzednich części Gwiezdnych Wojen (i nie tylko!) kompozytor John Williams, który ma na swoim koncie aż pięć Oscarów i siedem nagród BAFTA. Na album składają się 23 kompozycje, które usłyszymy w filmie.

Tutaj możecie posłuchać albumu i zanurzyć się w świat galaktyki daleko, daleko stąd: listen.tidal.com

Niezależnie po której stronie Mocy stoicie, lepienie pierogów i przedświąteczne porządki na pewno będą milsze przy dźwiękach z tej kultowej serii. A do tego w T-Mobile możecie zawsze słuchać serwisu Tidal dosłownie bez przerwy i być spokojnym o stan Internetu – ponieważ usługa Tidal dla wszystkich klientów T-Mobile nie pobiera żadnych opłat za transfer. A dla nowych użytkowników przez pierwsze 30 dni usługa jest całkowicie bezpłatna!

Serwis Tidal to ponad 30 milionów utworów i ponad 75 tysięcy teledysków dostępnych na każdym urządzeniu mobilnym z systemem Ios i Android, jak również na komputerach PC/Mac i ponad 30 systemach audio. Aplikację można wygodnie pobrać z serwisu MyBox. Więcej informacji na temat usługi znajduje się na stronie www.tidal.com oraz www.t-mobile.pl.

Pamiętajcie, the force is strong with this one!

źródło: T-Mobile