Podaruj najbliższym zdrowie

Okres przygotowań do świąt to czas pełen przyjemności, ale również obowiązków. Często dopada nas tak zwana przedświąteczna gorączka spowodowana kupowaniem upominków dla najbliższych na ostatnią chwilę. Jak wybrać trafiony prezent i przy okazji uniknąć kolejek? Rodzice z pewnością ucieszą się z ubezpieczenia zdrowotnego. Będzie to nie tylko wyraz prawdziwej troski, ale również praktyczny podarunek. 

Polisa zdrowotna to najlepszy prezent zwłaszcza dla osób starszych, które często potrzebują wzmożonej opieki lekarskiej. Narodowy Fundusz Zdrowia nie oferuje wysokiego standardu usług, a czas oczekiwania na wizytę stale się wydłuża. Przekazując naszym najbliższym ubezpieczenie medyczne możemy być pewni, że otrzymają oni najlepszą opiekę i szybki dostęp do prywatnych poradni.

Brak kolejek

Wybierając ubezpieczenie Compensa MULTI Zdrowie mamy zagwarantowany czas oczekiwania na wizytę. Na konsultację do lekarza rodzinnego, internisty lub pediatry zaczekamy maksymalnie 1 dzień roboczy, natomiast do specjalisty (bez skierowania) do 5 dni roboczych. Dla porównania warto dodać, że na wizytę u lekarza w poradni mającej podpisaną umowę z NFZ zaczekamy średnio 11,5 tygodnia.

Szeroki wachlarz usług

Dodatkowo, posiadając polisę Compensy można skorzystać z szerokiego wachlarza usług takich jak badania diagnostyczne (USG, RTG, EKG), badania endoskopowe, histopatologiczne, hormonalne, markery nowotworowe, mammografię, tomografię komputerową, rezonans magnetyczny czy nielimitowane badania laboratoryjne.

Bezgotówkowy dostęp

Wykupując prywatną opiekę medyczną Compensa Multi Zdrowie każdy Ubezpieczony otrzymuje Kartę Ubezpieczenia, która jest kluczem dostępu do świadczeń medycznych w ramach wybranej polisy. Warto również dodać, że wizyty u lekarza czy wykonywane badania odbywają się bezgotówkowo, a ubezpieczony może skorzystać z blisko 1000 placówek na terenie Polski. Jeżeli natomiast wybierze się do poradni spoza sieci, otrzyma zwrot gotówki. Konieczne będzie tylko okazanie rachunku. Ponadto osoby ubezpieczone w Compensie mogą wykonać badania niezależnie od tego, czy skierowanie wystawił lekarz współpracujący z siecią czy spoza niej.

źródło: Compensa