Podwójna premia i rabaty od Toyota Bank Polska

Toyota Bank wystartował z najnowszą promocją Money Mania. Wszyscy nowi klienci którzy przystąpią do akcji, założą Moto Konto oraz Lokatę Sprint 180, a przy tym będą aktywnie korzystać z aplikacji mobilnej „Tankuj korzyści”, oprócz odsetek z depozytu otrzymają podwójną premię pieniężną (nawet 200 zł) oraz 5 lub 10-procentowy zwrot za zakupione paliwo.

Dzięki promocji Money Mania realizowanej we współpracy z Totalmoney.pl, klienci mogą otrzymać nawet 200 zł premii, zarobić 2,4 procent na Lokacie Sprint 180 i do tego uzyskać zwrot części kosztów za zakupione paliwo na stacji.

Aby przystąpić do promocji należy wejść na stronę moneymania.pl oraz otworzyć Moto Konto i Lokatę Sprint 180 na minimum 5 000 zł. Następnie należy ściągnąć aplikację mobilną – „Tankuj korzyści” i zeskanować w niej dowód rejestracyjny posiadanego samochodu. Dzięki temu, Toyota Bank wypłaci pierwszą należną premię w wysokości 150 zł.

Następnie, uczestnicy promocji którzy aktywnie korzystać będą z aplikacji mobilnej dedykowanej do lojalnościowego programu paliwowego, otrzymają kolejny bonus – 5 lub 10-procentowy cashback z tytułu tankowanego paliwa (do 50 zł miesięcznie). Ponadto dzięki mobilnemu narzędziu, klienci mogą w łatwy i przejrzysty sposób monitorować swoje wydatki na stacjach benzynowych oraz korzystać z innych udogodnień oferowanych przez Toyota Bank.

Maksymalna kwota jaką można ulokować na Lokacie Sprint na 180 dni, to 18 000 zł. Każdy klient może jednak założyć nawet 10 depozytów i pomnażać swoje oszczędności na konkurencyjnym oprocentowaniu 2,4 procent w skali roku.

Moto Konto to z kolei rachunek dedykowany zmotoryzowanym klientom Toyota Bank.
W przypadku utrzymywania określonego salda na rachunku bądź lokatach lub posiadania finansowania pojazdu w Toyota Bank lub Toyota Leasing, konto będzie prowadzone za 0 zł.

Rejestracja do akcji trwa od 04.03.2019r. do 31.03.2019r. Na gromadzenie pakietu korzyści jest czas do 23.04.2019r. Natomiast na aktywność w programie „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo”, klienci mają czas do końca lipca 2019 roku.

– Wszyscy zainteresowani, którzy skorzystają z naszej preferencyjnej oferty, będą mogli zarobić na wiele różnych sposobów – zaczynając od odsetek, przez podwójną premię pieniężną, kończąc na oszczędnościach za transakcje paliwowe w programie Cashback. Ta promocja, po prostu się opłaca – mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Bank Polska.