PATRONAT MEDIALNY
Strona główna Informacje prasowe Informacje-Technologie Podwójna radość i „Podwójne Doładowanie” na Święta w Heyah na kartę i...

Podwójna radość i „Podwójne Doładowanie” na Święta w Heyah na kartę i T-Mobile na kartę

Świąteczna atmosfera w T-Mobile rozgrzewa się coraz bardziej. Teraz wszyscy nowi i obecni użytkownicy oferty prepaid w T-Mobile mogą skorzystać z promocji „Podwójne doładowanie” – zarówno klienci pakietów Smart w Heyah, jak i korzystający z oferty T-Mobile na kartę. Promocja rozpoczyna się już 3 listopada i potrwa do 31 grudnia 2015 roku.

Użytkownicy taryf Smart w Heyah na kartę oraz T-Mobile na kartę mogą już poczuć świąteczny klimat i dzwonić oraz SMS-ować dwa razy więcej. Wszystko dzięki promocji „Podwójne doładowanie”, która potrwa do końca tego roku.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wysłać SMS-a o treści TAK na numer 80404, a po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej dołączenie do oferty – doładować kontojednorazowo za 10 zł lub więcej w ciągu 5 dni kalendarzowych od dnia otrzymania SMS-a, a Operator podwoi kwotę doładowania (maksymalnie do 150 PLN). Promocyjne doładowanie w ramach świątecznej oferty nastąpi w postaci Ekstra Złotówek.

Dodatkowo korzystający z promocji użytkownicy, którzy jeszcze nie korzystają z pakietów internetowych, otrzymają od T-Mobile prawdziwie świąteczny prezent – paczkę Internetu na 5 dni całkowicie za darmo.

Wysłanie przez użytkownika Heyah lub T-Mobile na kartę wiadomości SMS o treści TAK na numer 80404 oznacza jednocześnie włączenie pakietu:

  • dla Użytkowników Heyah korzystających z taryf Nowa Heyah i Taryfa Pakietowa oraz Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot oraz Hot włączany jest pakiet „Pakiet Internetowy 50 MB na próbę na 5 dni”, a następnie za 5 złotych z VAT na każde 30 dni.
  • dla Użytkowników Heyah korzystających z taryfy Dniówka  oraz Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryfy Frii włączany jest pakiet „Internet 250 MB na próbę na 5 dni”, który następnie będzie kosztować 6 złotych z VAT na każde 30 dni.

Włączenie pakietów „Pakiet Internetowy 50 MB na próbę na 5 dni” oraz „Internet 250 MB na próbę na 5 dni” nastąpi w dniach od 3 listopada do 5 stycznia 2015 roku oraz zostanie potwierdzone wiadomością SMS.

Więcej informacji na temat ofert na kartę oraz szczegóły dotyczące najnowszej promocji znajdują się na stronie www.heyah.pl oraz www.t-mobile.pl.

źródło: T-Mobile