Pożyczka 0% w Alior Banku

Alior Bank przygotował promocyjną ofertę pożyczki gotówkowej. Klienci mogą teraz pożyczyć do 5000 zł na wyjątkowo korzystnych warunkach, bo oprocentowanie pożyczki wynosi 0%.

Nowa oferta to idealna propozycja dla osób, które chcą szybko i na dogodnych warunkach zasilić portfel niewielką sumą pieniędzy. Szczególnie w okresie przedświątecznym warto zadbać o dodatkową gotówkę i nie martwić się o finanse, kupując prezenty dla bliskich.

W ramach promocyjnej oferty można otrzymać pożyczkę do kwoty 5000 zł z oprocentowaniem 0% i niską prowizją. Co ważne, uzyskanie pożyczki jest bardzo łatwe i nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek przez Internet. Środki można otrzymać nawet w ciągu 1 dnia.

Maksymalny okres kredytowania wynos 12 miesięcy, a pożyczając do kwoty 4000 zł, nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o dochodach. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci Banku.

Pożyczka 0% dla każdego w Alior Banku:

  • promocyjne oprocentowanie – 0%,
  • maksymalna kwota pożyczki – 5000 zł,
  • okres spłaty – do 12 miesięcy,
  • do 4000 zł bez zaświadczeń o dochodach,
  • środki dostępne nawet w 1 dzień.

Wniosek o pożyczkę można złożyć online na dedykowanej stronie dostępnej pod adresem:  http://pozyczka.aliorbank.pl/zero_wniosek/

źródło: Alior Bank