Prestiżowy „Złoty Bell” przyznany Samsung Galaxy S6

Podczas VI Gali Mobility Trends flagowy smartfon Samsung Galaxy S6 został nagrodzony prestiżowym tytułem Smartfona Roku 2015.

Gala Mobility Trends odbyła się 18 lutego w Teatrze Capitol w Warszawie. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody dla najciekawszych urządzeń i rozwiązań w technologiach mobilnych minionego roku. Wśród wyróżnionych urządzeń znalazł się flagowy smartfon Galaxy S6.

Złoty Bell to wyjątkowa nagroda dla producentów i dostawców rozwiązań mobilnych. Szczególnie cieszy nas to, że nasz flagowy smartfon otrzymał wyróżnienie w tak konkurencyjnej kategorii. Dla nas jest to potwierdzenie, że Samsung wyznacza trendy i kierunki rozwoju, a klienci oraz specjaliści cenią sobie nasze najbardziej zaawansowane smartfony. Dzisiaj telefony są tak zaawansowanymi urządzeniami, że używamy ich zarówno w pracy jak i planując wolny czas. W takim przypadku nie ma miejsca na kompromisy, a sprzęt musi być pod każdym względem doskonały i dostosowany do wielu potrzeb. Złoty Bell utwierdza nas w przekonaniu, że linia smartfonów Galaxy S spełnia te oczekiwania – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy, Samsung Electronics Polska.

Nagrody Złoty Bell za najlepsze produkty i usługi przyznawane są na cześć Alexandra Grahama Bella, wynalazcy telefonu i innych rozwiązań telekomunikacyjnych. O zwycięskich rozwiązaniach decydują konsumenci, którzy oddają swoje głosy na preferowane urządzenia i usługi. Głosowanie trwało do 31 stycznia br., Gala Mobility Trends stała się prestiżowym i największym spotkaniem branży telekomunikacyjnej w Polsce.

Samsung GALAXY S6 wyróżnia nowy standard wzornictwa, jakość wykonania i parametry. Smartfon charakteryzuje obudowa z metalu i szkła, dostępna w kilku kolorach, które w niepowtarzalny sposób odbijają światło, co wymagało nowatorskiej obróbki szkła i bezprecedensowej kontroli jakości. Dzięki temu Galaxy S6 wyróżnia się na tle wszystkich pozostałych urządzeń mobilnych na rynku.

Galaxy S6 wyposażono w szybki przedni (5 MP) i tylny aparat fotograficzny (16 MP), które umożliwiają uzyskanie żywych i jasnych zdjęć oraz gwarantują najwyższą jakość obrazu wśród smartfonów. Ponadto w urządzeniu zastosowano najbardziej zaawansowane i najnowocześniejsze podzespoły firmy Samsung – m.in. pierwszy na świecie 14 nanometrowy procesor do urządzeń mobilnych z 64 bitową platformą, nowy system pamięci LPDDR4 oraz pamięć flash UFS 2.0 zapewniające lepsze parametry i szybsze działanie pamięci przy niższym zużyciu energii.

źródło: Samsung Electronics