Prezent od MetLife z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka MetLife przygotowało specjalną ofertę na ubezpieczenie „Bezpieczne Dziecko Premium”. Między 14 maja a 15 czerwca 2018 ubezpieczenie będzie można kupić ze zniżką 10 %, czyli już od 24,30 zł miesięcznie. Zniżka dotyczy wszystkich dzieci obejmowanych ochroną i każdej składki przez cały okres obowiązywania umowy.

„Bezpieczne Dziecko Premium” – umowa dodatkowa do umów podstawowych „MetLife Gwarantowana Ochrona”, „MetLife na Życie” i „Gwarantowana Emerytura +”

– to kompleksowe ubezpieczenie ochronne dla dziecka. Zapewnia wsparcie finansowe w przypadku poważnej choroby, złamań lub oparzeń, trwałego inwalidztwa wskutek nieszczęśliwego wypadku, hospitalizacji czy operacji.

Ochroną objęte są dzieci do 21. roku życia. Przy podpisywaniu umowy nie ma potrzeby wypełniania ankiety medycznej ani przeprowadzania badań medycznych. Dodatkową korzyścią jest Powypadkowy Pakiet Medyczny z szerokim zakresem usług Assistance, które pomogą dziecku w szybszym powrocie do zdrowia po wypadku. Usługi są bezpłatne i obejmują między innymi organizację i pokrycie kosztów konsultacji medycznych u lekarzy 10 specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym tomografię komputerową, rezonans magnetyczny, rtg, usg, szereg zabiegów ambulatoryjnych i badań, rehabilitację czy korepetycje. Można także skorzystać z baby concierge, czyli dostępu do pakietu usług organizacyjnych.

Umowa zawiera opcję wypłaty podwojonego świadczenia w przypadku trwałego inwalidztwa oraz złamań i oparzeń na skutek nieszczęśliwego wypadku, jeśli dojdzie do niego podczas wakacji (od 1 lipca do 31 sierpnia).

Zbliżające się wakacje to dla dzieci czas swobody i beztroskich zabaw, na który czekają przez cały rok. To również okres dużej aktywności fizycznej najmłodszych, dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu. Dzięki naszemu produktowi „Bezpieczne Dziecko Premium” możemy zapewnić dziecku najlepszą możliwą ochronę na wypadek różnych zdarzeń losowych, wsparcie finansowe oraz świadczenia Assistance. Sami zyskujemy poczucie komfortu, a 10% zniżki na składkę przez cały czas obowiązywania umowy jest dodatkową zachętą do skorzystania z oferty – mówi Bożena Trzaska, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów Ochronnych w MetLife.

„Bezpieczne Dziecko Premium” dostępne jest jako umowa dodatkowa do jednej z trzech umów podstawowych:

  • „MetLife Gwarantowana Ochrona” – indywidualne ubezpieczeni na życie i dożycie, które umożliwia gromadzenie kapitału dla dziecka oraz zapewnia wypłatę z góry ustalonej, zagwarantowanej kwoty na koniec okresu ubezpieczenia.
  • „MetLife na Życie” – terminowe ubezpieczenie na życie, które dzięki zróżnicowanym opcjom dodatkowym, zapewnia m.in. środki finansowe na walkę z rakiem, wsparcie w razie trwałej niepełnosprawności, ochronę spłacenia kredytu hipotecznego, czy wzajemne ubezpieczenie wspólników w firmie.
  • „Gwarantowana Emerytura +” – ubezpieczenie rentowe, które zapewnia wypłatę miesięcznych świadczeń w określonej wysokości, po zakończeniu okresu opłacania składek, a także ochronę zdrowia i życia osoby ubezpieczonej.

Opis wszystkich świadczeń, a także wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, z którymi należy zapoznać się przed zawarciem umowy. Produkty  „Bezpieczne Dziecko Premium” „MetLife Gwarantowana Ochrona”, „MetLife na Życie” i „Gwarantowana Emerytura +” dostępne są w agencjach i u wybranych partnerów MetLife na terenie całego kraju. Więcej informacji na www.metlife.pl