Private Banking mBanku doceniony w Polsce i za granicą

Bankowość prywatna mBanku w tym roku po raz kolejny potwierdziła swoją wysoką pozycję na rynku usług dla najzamożniejszych. Otrzymała najwyższą ocenę w ratingu magazynu Forbes i tytuł najlepszego private bankingu w Polsce przyznany przez brytyjski magazyn Euromoney.

W tym roku już po raz ósmy Private Banking mBanku zdobył tytuł Best private banking services overall in Poland w rankingu prestiżowego brytyjskiego magazynu Euromoney. Oprócz nagrody głównej, bank został również doceniony w sześciu dodatkowych podkategoriach konkursowych, m.in. za najlepsze specjalistyczne usługi dla najzamożniejszych klientów, zarządzanie aktywami czy sukcesję międzypokoleniową.

Publikowany od 13 lat ranking Euromoney Magazine powstaje w oparciu o analizy ekspertów z branży i oceny przedstawicieli międzynarodowych instytucji finansowych.

mBank został wyróżniony także przez polską edycję miesięcznika Forbes. W corocznym ratingu usług dla najbogatszych otrzymał najwyższą, pięciogwiazdkową ocenę. W zestawieniu pod uwagę brane były takie elementy jak elastyczność oferty, odpowiedź na trendy rynkowe, podejście do klienta i dostęp do rozwiązań inwestycyjnych. Jak podkreślają autorzy rankingu, mBank jako jeden z prekursorów private bankingu w Polsce, wciąż podąża za trendami, stawiając w tym roku na stworzenie mobilnego serwisu dla klientów bankowości prywatnej.

źródło: mBank