Promocja dla przedsiębiorców w ING Lease

ING Lease przygotował specjalne warunki na leasing pojazdów dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Klienci ING oraz przedstawiciele zawodów zaufania publicznego, którzy zawnioskują o zawarcie umowy leasingu i spełnią warunki oferty specjalnej, mogą skorzystać z finansowania pojazdów na preferencyjnych warunkach. Oferta obowiązuje do końca marca 2016 roku.

Teraz klient może obniżyć udział własny nawet do 0% w stosunku do oferty standardowej. Promocja dotyczy finansowania pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 t. oraz pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep, naczep, motocykli i autobusów.

Klienci ING Lease korzystają z uproszczonych procedur i minimum formalności, a decyzję o współpracy otrzymują w 24 godziny od złożenia wniosku. Różnorodna oferta pozwala na sfinansowanie zarówno nowych, jak i używanych środków trwałych, maszyn i urządzeń, środków transportu, sprzętu biurowego, sprzętu medycznego, nieruchomości oraz wiele innych. ING Lease finansuje to, czego Przedsiębiorca potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania jego działalności.

Z myślą o potrzebach klientów, chęci zabezpieczenia ryzyka prowadzenia działalności gospodarczej, ING Lease oferuje atrakcyjne produkty objęte ochroną ubezpieczeniową, zarówno komunikacyjną, majątkową, jak i chroniącą przed nieprzewidzianymi i ryzykownymi sytuacjami. Dodatkowo nieodpłatna usługa ING Likwidacja Szkód zapewnia klientom kompleksową pomoc w procesie likwidacji szkód. Spółka udostępnia także dostęp do bezpłatnego Portalu Dokumentów – EBOK, który pozwala na bieżące monitorowanie istotnych informacji oraz korzystanie z elektronicznych faktur, co znacznie przyśpiesza obieg dokumentów.

Regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej: www.inglease.pl

źródło: ING Lease