Promocja pożyczek dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował promocyjną ofertę kredytową dla klientów z segmentu przedsiębiorców. Od 1 października do 8 listopada br. każdy przedsiębiorca może skorzystać z pożyczki bez prowizji i z obniżoną marżą do 4%.

Każdy przedsiębiorca, który jest zainteresowany pożyczką gotówkową w ING Banku Śląskim, może otrzymać ją bez prowizji i skorzystać z promocyjnej marży 4%. Wystarczy zawnioskować o pożyczkę w okresie trwania oferty w dowolnym oddziale banku lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej ING BankOnLine. Oferta jest dostępna zarówno dla obecnych klientów jak i nowych.

ING Bank Śląski oferuje klientom kredyty bez zabezpieczenia nawet do 250 000 zł oraz z zabezpieczeniem do 1,2 mln zł. Klient może skorzystać z oferty promocyjnej bez względu na kwotę. Bank nie wymaga od klientów przedstawiania faktur, biznesplanów czy zaświadczeń z ZUS a pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.

Specjalna oferta konsolidacji jest również przygotowana dla klientów, którzy chcą przenieść linię kredytową z innego banku oraz do Wspólnot Mieszkaniowych, które są zainteresowane skonsolidowaniem posiadanych kredytów. Marża kredytu będzie obniżona, a bank nie pobierze prowizji od udzielenia.

Więcej informacji na temat oferty kredytowej dla przedsiębiorców na www.ingbank.pl

źródło: ING Bank Ślaski