PROMOCJA TERMINALI PŁATNICZYCH POS W BANKU BGŻ BNP PARIBAS

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa promocja cenowa pakietu firmowego z terminalem płatniczym. Wszyscy klienci biznesowi, którzy posiadają lub otworzą dowolny rachunek dla firm do 15 grudnia 2015 roku będą mogli skorzystać z bezpłatnego terminala płatniczego przez 6 miesięcy.

Propozycja skierowana jest do nowych, jak i obecnych klientów Banku BGŻ BNP Paribas. Specjalne warunki obejmują bezpłatną dzierżawę terminala płatniczego przez 6 miesięcy oraz atrakcyjne prowizje od transakcji kartami VISA, MasterCard i Maestro, które wynoszą 0,69 proc.+ 0,05 zł.

Nasza propozycja jest rozwiązaniem dla wymagających firm, posiadających punkty handlowo-usługowe. Mamy nadzieję, że dwukrotne obniżki stawek interchange jakie miały miejsce w Polsce w 2014 roku i na początku bieżącego roku, w połączeniu z ofertą darmowej dzierżawy terminala przez 6 m-cy, skłonią wielu przedsiębiorców dotychczas bazujących wyłącznie na obsłudze gotówkowej do zmiany przyzwyczajeń i akceptacji płatności także w formie bezgotówkowej – powiedział Marcin Grabiszewski, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów Biznesowych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Klienci, którzy wybiorą ofertę nowoczesnego terminala POS lub innych usług płatniczych firmy Elavon mogą również korzystać z wielu dodatkowych bezpłatnych usług takich jak sprzedaż doładowań telefonów, usługa cashback czy rozliczanie transakcji kartą w walucie obcej (DCC).Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia logo swojej firmy na wydrukach z terminali oraz raportowanie online. Firma Elavon zapewnia instalację, szkolenie i obsługę serwisową terminali płatniczych.

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać firmy, które posiadają rachunek rozliczeniowy lub otworzą dowolny pakiet dla firm w Banku BGŻ BNP Paribas, wskażą go do rozliczeń w Elavon oraz podpiszą umowę o akceptacji kart z Elavon na co najmniej 2 lata.

źródło: Bank BGŻ BNP Paribas