Promocje Visa Business – atrakcyjne oferty dla przedsiębiorców

Visa uruchomiła nowy program atrakcyjnych ofert promocyjnych przeznaczonych dla użytkowników kart Visa Business. W ramach programu Promocje Visa Business co miesiąc udostępniane są co najmniej 4 nowe oferty, a ich wykorzystanie nie wymaga rejestracji karty ani użytkownika. Od połowy grudnia przedsiębiorcy mogą korzystać z rabatów w home.pl, Express Rent a Car, eOfficeMedia.pl i przychodni Medicover.

„Program Promocje Visa Business powstał z myślą o użytkownikach firmowych kart Visa, jako dopełnienie uruchomionego w listopadzie br. innowacyjnego programu Visa Oferty, w którym rejestrować można debetowe i kredytowe karty Visa wydane do rachunków prywatnych” – wyjaśnia Adrian Kurowski, dyrektor Visa Europe w Polsce.

Oferty udostępniane w programie Promocje Visa Business są dobierane w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały na potrzeby klientów firmowych. Od 16 grudnia br. do 15 stycznia 2016 r. przedsiębiorcy, dokonując płatności kartami Visa, mogą skorzystać z następujących ofert: 20% rabatu na zakup pakietu Office 365 poprzez platformę home.pl, 20% rabatu na wypożyczenie samochodu w Express Rent a Car, 20% rabatu na zakup artykułów biurowych w sklepie eOfficeMedia.pl oraz 20% rabatu na zakup pakietów Zdrowie Extra i Zdrowie Premium w centrum medycznym Medicover. W kolejnym okresie, od 16 stycznia 2016 r., w ramach Promocji Visa Business dostępna będzie m.in. 90% zniżka na sezonowy przegląd samochodu i kontrolę geometrii w sieci Norauto.

„Dzięki bardzo prostej mechanice programu Promocje Visa Business do skorzystania z oferty wystarczy opłacenie zakupu kartą Visa w sposób wskazany przez detalistę. Przedsiębiorcy mogą więc łatwo, szybko i wygodnie opłacić firmowe wydatki, zyskując przy tym dodatkowy rabat. Oferty są dostępne przez miesiąc, a ich zestaw regularnie się zmienia. Dzięki temu program zapewnia różnorodność i atrakcyjność ofert przez cały czas” – dodaje Adrian Kurowski.

Lista dostępnych aktualnie ofert oraz warunki ich wykorzystania dostępne są na stronie www.visa.pl/karty-dla-firm/promocje-visa-business/.

Karty Visa Business pozwalają właścicielom i pracownikom małych i średnich przedsiębiorstw lepiej zarządzać finansami firmy. Korzystając z kart, mogą oni w łatwy i skuteczny sposób oddzielić wydatki przedsiębiorstwa od wydatków osobistych. Płatność kartą firmową za zakupy dokonywane w internecie pozwala również odzyskać środki np. w wypadku niedostarczenia przez sprzedawcę zakupionego towaru lub otrzymania towaru niezgodnego z opisem. Karta firmowa Visa to także większe bezpieczeństwo dzięki eliminacji kłopotów związanych z transportowaniem, zagubieniem czy kradzieżą gotówki.

źródło: Visa Europe