„Przesiadaj się i jedź” skuterem od ING

ING Bank Śląski przyłączył się do Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. W ramach akcji w Katowicach, bank udostępni bezpłatne przejazdy skuterami ING oraz zaprezentuje samochód elektryczny ING.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to inicjatywa Komisji Europejskiej, która promuje ekologiczne formy transportu. W 2018 roku hasło kampanii to „multimodalność” wraz ze sloganem „Przesiadaj się i jedź!”. Więcej o inicjatywie na http://www.mobilityweek.eu/

ING Bank Śląski w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu zaprasza 21 września br., do dedykowanej strefy na Rynek Główny w Katowicach. W godzinach od 10.00 do 15.00, będzie można skorzystać z bezpłatnej przejażdżki skuterem ING oraz poznać zasady działania i użytkowania samochodu elektrycznego.

Ochrona środowiska naturalnego oraz zrównoważony rozwój stanowią ważny element długoterminowej strategii ING Banku Śląskiego. Zgodnie z Deklaracją Ekologiczną, priorytetem w jego działalności biznesowej są projekty realizowane w trosce o środowisko naturalne. Włączenie do floty ING Banku Śląskiego pojazdów napędzanych silnikiem elektrycznym więc jest elementem polityki wspierania rozwiązań związanych z ochroną środowiska naturalnego i kształtowaniem świadomości proekologicznej, w tym elektromobilności.

Flota banku wzbogacona jest o samochody elektryczne, z których na co dzień korzystają pracownicy ING w Katowicach oraz Łodzi. Elektryczne skutery bank udostępnia w ramach partnerskiej współpracy z firmą Jeden Ślad – siecią elektrycznych skuterów miejskich. Skutery ING na co dzień dostępne są w Katowicach i Warszawie. Szczegóły dotyczące wynajmu na stronie: www.jedenslad.pl