PZU na MotoLegends 2019

W pierwszy weekend września (7-8.09 br.) w Hali Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się druga edycja wystawy i targów pojazdów zabytkowych Motolegends. Ten niezwykły festiwal powstał z miłości i pasji do motoryzacji zabytkowej. Partnerem wydarzenia jest PZU, który zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie o nazwie PZU GO.

PZU GO to aplikacja telematyczna na smartfona połączona z niewielkim czujnikiem typu beacon przyklejanym na szybie samochodu. W razie wypadku czujnik za pośrednictwem aplikacji przekaże sygnał do Centrum Alarmowego PZU, które skontaktuje się z kierowcą, w celu zapewnienia niezbędnego wsparcia. W przypadku braku możliwości kontaktu, na miejsce wypadku wysłane zostaną służby ratunkowe. Od kwietnia br PZU GO dostępne jest w sprzedaży w formie wariantu PZU GO w ramach ubezpieczenia PZU Pomoc w Drodze.

Podczas targów będzie można zapoznać się ze sposobem funkcjonowania PZU GO, porozmawiać z ekspertami  oraz dokonać zakupu ubezpieczenia.

Dodatkowo w programie wydarzenia:

  • WARSZTAT KLIMKA – konsultacje i naprawy na żywo. Zaprasza Adam Klimek, najbardziej rozpoznawalny mechanik w Polsce.
  • SZKOŁA DESIGNU – warsztaty z projektowania pod okiem głównego designera marki JAGUAR, Tadeusza Jeleca.
  • OD GEPARDA DO LEOPARDA – historia polskiego samochodu sportowego przedstawiona przez Zbysława Szwaja, konstruktora polskiego samochodu sportowego.
  • MOTOLAND – STREFA ROZRYWKI DLA RODZIN

Szczegółowy plan wydarzenia wraz z harmonogramem będzie dostępny pod koniec sierpnia na stronie www.motolegends.pl

Bezpłatną akredytację możecie Państwo otrzymać od Organizatora pod numerem telonu 500 048 009, e-mail: info@motolegends.pl  lub w dniu wydarzenia w biurze targów.