PZU partnerem nowego serwisu Papaya.Rocks

PZU kontynuuje współpracę z młodymi twórcami, tym razem przy projekcie realizowanym wspólnie z Papaya.Rocks – nowym lifystylowym serwisem internetowym. Już teraz powstaje seria filmów dokumentalnych pokazujących działania marki, które do tej pory nie były komunikowane na tak szeroką skalę.

Misją marki PZU jest wsparcie klientów w dbaniu o ich przyszłość. Poprzez swoje działania PZU chce ułatwiać swoim klientom podejmowanie właściwych wyborów. Seria filmów dokumentalnych jest odpowiedzią na to jak marka PZU realizuje swoją misję poprzez działania content marketingowe.

Współpraca z Papaya.Rocks to nie tylko nowy sposób komunikowania działalności marki, ale również dowód na to, że PZU żywo poszukuje nowych i niestandardowych form komunikacji. Dzięki realizacji materiałów filmowych przez młodych twórców PZU ma szansę pokazać swoje działania w zupełnie nowym świetle. Świeże spojrzenie, nowy sposób na uchwycenie prawdy i autentycznych emocji pozwolił stworzyć dokumentalne filmy, które w pełni oddają charakter i sens działań podejmowanych przez PZU.

Na serwisie Papaya.Rocks https://papaya.rocks/pl/brands/pzu będzie można zobaczyć filmy, które przedstawiają realizowane przez spółkę projekty społeczne, prewencyjne i innowacyjne. Dzięki nim, dowiemy się więcej m.in. o: projekcie Adopcja babci i dziadka (https://www.youtube.com/watch?v=FVllMsHDXp8&t=4s) w Mielcu – pracowniczym wolontariacie, Preobsłudze Szkód w PZU – innowacyjnym systemie monitoringu, rewolucyjnym na rynku urządzeniu ratującym życie PZU GO czy też projekcie wspierającym licealistów i studentów w realizacji nowoczesnych, biznesowych rozwiązań dla PZU  – Future Makers Challenge.

Ta akcja kontynuuje komunikację wizerunkową PZU. W filmach dokumentalnych pokazujemy prawdę i uchylamy rąbka tajemnicy tej części działalności PZU, która do tej pory była znana tylko niewielu osobom. Pokazujemy wartości, w które wierzymy i istotne działania, które nieustannie podejmujemy. Podkreślamy też naszą solidarność i nasze lokalne zaangażowanie społeczne. Wierzymy, że biznes to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie, którzy z zaangażowaniem, pasją i uśmiechem go tworzą pomagając innym – powiedziała Magdalena Kicińska, dyrektor Biura Marketingu PZU.

Serwis Papaya.Rocks https://papaya.rocks/pl powstał w październiku 2018 roku i jest to pierwszy tego typu portal lifestyle’owy promujący ludzi, którzy stale wyznaczają sobie nowe, życiowe cele. Na portalu  znajdują się wywiady, artykuły oraz materiały video, które dostarczają wiedzy i inspiracji. W 2018 PZU współpracowało również z konkursem Papaya Young Directors przy promocji młodych, reżyserskich talentów. W wyniku tej kooperacji PZU otrzymało dwa filmy zrealizowane w odpowiedzi na brief marki. Filmy te również są dostępne na blogu marki na Papaya.Rocks https://papaya.rocks/pl/brands/pzu