PZU sponsorem Agile by Example

W dniach 28-30 września w Warszawie odbędzie się konferencja Agile by Example. To jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Od kilku lat na ABE spotykają się praktycy i trenerzy światowej klasy. W tym roku sponsorem tego wydarzenia został PZU.

Agile by Example to największa konferencja środowiska Agile i Lean w Polsce. Według Software Development Today, ABE zajmuje 10-te miejsce wśród najlepszych konferencji Agile i Lean na świecie.

Pierwszy dzień konferencji to przede wszystkim – MasterClasses – równoległe wykłady prowadzone przez światowej klasy ekspertów. Uzupełnią je tzw. Dojo – sesje warsztatowe poświęcone praktykom agile i lean. Podczas kolejnych dwóch dni konferencji (29.09 i 30.09) eksperci IT zaprezentują wykłady w trzech równoległych wątkach: Team Track, Management Track i Product Track.

Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele PZU: Przemysław Henschke (członek zarządu i CIO Grupy PZU), Michał Kopyt (dyr. ds. Transformacji Biznesowej) oraz Ewa Koprowska (agile coach). Konferencja w całości prowadzona będzie w języku angielskim.

źródło: PZU