PZU zakończyło likwidację szkód zgłoszonych w gminie Wojciechów

Zgodnie z obietnicą żaden z klientów PZU, który zgłosił szkodę powstałą w wyniku trąby powietrznej, która przeszła nad gminą Wojciechów, nie został bez pomocy. Dzisiaj zakończyła się wypłata odszkodowań dla wszystkich zgłoszonych szkód.

Dzięki uruchomieniu szybkiej ścieżki postępowania w przypadkach gwałtownych zjawisk pogodowych, PZU zakończyło obsługę wszystkich zgłoszonych szkód z obszarów dotkniętych trąbą powietrzną (woj. lubelskie, gm. Wojciechów).  Wszyscy poszkodowani klienci już otrzymali lub niezwłocznie otrzymają świadczenia
z polis.

– Tak błyskawiczna reakcja i sprawne działanie było możliwe dzięki zaangażowaniu pracowników i mobilnych ekspertów PZU, którzy pomagali mieszkańcom Palikij Pierwszych, Cyganówki i Stasina przygotować niezbędną dokumentację i dopełnić wszelkich formalności na miejscu szkody. Po raz kolejny pokazujemy, że hasło „PZU – możesz na nas polegać” to nie frazes. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów w sytuacji, która wymaga natychmiastowego działania i pomocy – powiedział Paweł Surówka, prezes zarządu PZU SA.