Rachunki firmowe Alior Banku z nową promocją 250 zł na start

Alior Bank wprowadził dodatkową premię do iKonta Biznes i Rachunku 4×4. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na wybór jednego z tych rachunków i otworzą go przez internet lub w bankowości elektronicznej Alior Online, mogą otrzymać 250 zł na start.

Oprócz premii na start, bank nagradza za aktywne korzystanie z iKonta Biznes lub Rachunku 4×4. W tym przypadku maksymalna kwota premii możliwa do wypłacenia to 125 zł miesięcznie i nawet 1500 zł rocznie. Lista aktywności, za które klient może otrzymać premię obejmuje między innymi przelewy do ZUS i US, przelewy SEPA, przelewy zagraniczne, transakcje kartą debetową, korzystanie z oferty kas fiskalnych, czy transakcje walutowe w ramach usługi Autodealing lub między rachunkami klienta. Premia za aktywne korzystanie z iKonta lub Rachunku 4×4 zostanie wypłacona pod warunkiem wykonania i rozliczenia minimum 4 transakcji kartą lub kartami wydanymi do rachunku w danym miesiącu kalendarzowym.

– iKonto Biznes i Rachunek 4×4 to flagowe produkty Alior Banku skierowane do klientów biznesowych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W ramach oferty proponujemy szereg korzyści i promocji, z tego też względu jest ona często doceniana w rankingach branżowych, co nas bardzo cieszy. Rabaty i nagrody czekają również na aktywnych użytkowników kart debetowych. Właściciele firmowych kart płatniczych Mastercard mogą je zarejestrować w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile i wymieniać punkty za transakcje na nagrody – mówi Ewa Małecka Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.

Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie iKonta Biznes oraz za krajowe przelewy internetowe (Elixir), a także do ZUS i US, internetowe przelewy transgraniczne/SEPA w trybie zwykłym przy opcji kosztowej SHA. Za darmo są również nielimitowane wypłaty z bankomatów zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku i pierwsza wypłata w miesiącu z bankomatu sieci Planet Cash i Euronet. Klient wykonujący cztery transakcje kartą debetową miesięcznie na dowolną kwotę nie zapłaci również za korzystanie z karty.
W przypadku Rachunku 4×4, klient nie ponosi opłat za jego prowadzenie, przelewy do ZUS i US zlecane w bankowości internetowej, wydanie kart debetowych, czy też za dostęp do księgowości online na zafirmowani.pl. Dodatkowe usługi do Rachunku 4×4 są dostępne w ramach pakietów krajowego, gotówkowego, oszczędnego i zagranicznego. Opłata za pakiet wynosi 10 zł miesięcznie.
Właściciele iKonta Biznes lub Rachunku 4×4 otrzymają premię na start w wysokości 250 zł, po spełnieniu kilku prostych warunków. Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej, otrzymać wpływy od kontrahentów na sumę minimum 500 zł, wykonać i rozliczyć transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do rachunku na co najmniej 250 zł, wykonać przelew wychodzący do innego banku na łączną kwotę min. 300 zł (nie dotyczy przelewów do ZUS i US) oraz zarejestrować się do bezpłatnego programu Mastercard Bezcenne Chwile (Priceless Specials) w ciągu 60 dni od otwarcia rachunku.
Wniosek o otwarcie iKonta Biznes, Rachunku 4×4, Regulaminy promocji „250 zł na start” i ,,1500 zł dla firm” dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes lub Rachunku 4×4” – edycja II, Regulamin programu Priceless Specials – Polska oraz informacje o aktualnych opłatach i prowizjach w Tabeli Opłat i Prowizji bankowych dla Rachunku iKonto Biznes lub Tabeli Opłat i Prowizji bankowych dla Rachunku 4×4 są dostępne na www.aliorbank.pl.