Relacje Inwestorskie ING docenione przez rynek

ING Bank Śląski jest jedną ze spółek, które najlepiej się komunikują z rynkiem – wynika z największego badania relacji inwestorskich w spółkach z WIG30, przygotowanego przez „Parkiet” oraz Izbę Domów Maklerskich.

Cieszę się, że nasz zespół został doceniony za efektywną i przejrzystą komunikację z akcjonariuszami i uczestnikami rynku. Nasza codzienna praca została doceniona przez analityków, którzy cenią sobie przejrzyste i aktualne materiały informacyjne, a także otwartość na bieżący kontakt i dostęp do informacji i zarządzających bankiem – powiedziała Iza Rokicka, Dyrektor Biura Relacji Inwestorskich w ING Banku Śląskim.

Zwycięskie spółki zostały wyłonione na podstawie dwóch części badania: poprzez głosy czytelników oddawane na stronnie internetowej gazety oraz wyniki ankiety uzupełnioną przez instytucje finansowe. Analitycy oraz zarządzający wysoko oceniają relacje inwestorskie w ING Banku Śląskim. W skali od 1-6, ING otrzymał ocenę 5,06; tuż za Cyfrowym Polsatem (5,08) oraz zwycięskim PKN Orlen (5,11).

Podziel się: