Samsung Electronics zaprezentował nowy Notebook 7 Spin, uniwersalny komputer do codziennego użytku

Firma Samsung Electronics ogłosiła wprowadzenie Samsung Notebook 7 Spin (2018), wszechstronnego notebooka zapewniającego użytkownikom wysoką wydajność, produktywność i elastyczność zarówno podczas pracy, jak i rozrywki.

Samsung Notebook 7 Spin zaprojektowany został z myślą o profesjonalistach, studentach i innych użytkownikach, wykorzystujących komputer do codziennej pracy i rozrywki. Urządzenie oferuje nowoczesne funkcje, w tym poprawiający komfort użytkowania ekran dotykowy 360°, rysik Active Pen (sprzedawany osobno) do szybkiego i łatwego sporządzania notatek oraz optymalną moc i wydajność zapewniające wielozadaniowość notebooka.

Zaprezentowany na targach CES 2018 Notebook 7 Spin pozwoli użytkownikom pracować w dowolnym miejscu, o każdej porze, z jednoczesnym zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i wysokiej efektywności. Najważniejsze funkcje urządzenia to:

  • Obrotowy ekran dotykowy 360° – zapewnia elastyczność wyświetlania treści, pozwalając na użytkowanie komputera zarówno jako tabletu, jak i tradycyjnego laptopa, w orientacji poziomej.
  • Obsługa rysika Active Pen – idealne rozwiązanie dla uczestników spotkań, podczas połączeń konferencyjnych lub wykładów. Rysik Active Pen umożliwia użytkownikom szybkie sporządzanie szkiców lub notatek.
  • Bezpieczne logowanie się za pomocą linii papilarnych – dzięki prostemu skanowaniu linii papilarnych użytkownicy mogą szybko logować się za pomocą funkcji Windows Hello i przechowywać pliki w swoim własnym folderze prywatnym.
  • Moc i wydajność – komputer działa w systemie operacyjnym Windows 10 i jest wyposażony w procesor Intel i5 oraz dysk SSD 256 GB, który umożliwia szybsze uruchamianie i zaawansowaną wielozadaniowość.
  • Notatka głosowa – zaawansowane, inteligentne rejestrowanie głosu za pomocą zintegrowanego mikrofonu o dalekim zasięgu pozwala uchwycić każdy szczegół ważnych spotkań lub wykładów, które można łatwo przechowywać i udostępniać za pośrednictwem Samsung Cloud.
  • Bateria – zwiększona pojemność baterii umożliwia użytkownikom dostępność przez cały dzień.
  • Studio Plus – użytkownikom, którzy chcą wyrazić swoją kreatywność, Studio Plus umożliwia tworzenie spersonalizowanych materiałów multimedialnych zawierających ulubione zdjęcia i filmy.

Samsung Notebook 7 Spin będzie dostępny w wybranych krajach. W Stanach Zjednoczonych pojawi się w sprzedaży już w pierwszym kwartale bieżącego roku.