Samsung prezentuje nową serię monitorów

Samsung kontynuuje trend zakrzywionych wyświetlaczy, wprowadzając na rynek monitory CF591 i CF390. Monitory o zakrzywionej powierzchni 1800R zostały dopasowane do naturalnego kształtu ludzkiego oka, zapewniając bardziej naturalne wrażenia wizualne.

Zakrzywione monitory – wygodne i stylowe

Zarówno CF591, jak i CF390 wyposażono w szereg funkcji, które jeszcze skuteczniej redukują zmęczenie wzroku, a tym samym lepiej spełniają wymagania związane z długotrwałym użytkowaniem do celów biznesowych i konsumenckich. W każdym wyświetlaczu zastosowano opracowane przez Samsung technologie eliminujące migotanie obrazu i pozwalające odciążyć wzrok. Wbudowane funkcje AMD FreeSync™ synchronizują częstotliwość odświeżania ekranu z kartami graficznymi AMD, co redukuje opóźnienie wejściowe oraz zacięcia i opóźnienia podczas grania i oglądania interaktywnych treści. Ponadto wyświetlacze CF591 i CF390 oferują szeroki, 178 stopniowy kąt widzenia, dzięki czemu użytkownicy uzyskują wyraźny obraz z dowolnego miejsca.

Monitory biznesowe – większa wydajność pracy

Monitory biznesowe Samsung UE850 UHD oferują większą ostrość widzenia i ergonomiczne funkcje, które pomagają profesjonalistom w wykonywaniu zadań wymagających dużej dbałości o szczegóły. Dzięki technologii PLS znakomicie zaprojektowane monitory UE850 umożliwiają wyświetlanie ekranów w pionie i poziomie pod kątem do 178°. W połączeniu z rozdzielczością UHD, czterokrotnie większą niż standardowe alternatywy Full HD (FHD), monitory te zapewniają realistyczny obraz o znakomicie odwzorowanych kolorach.

Monitory z wygodnymi ładowarkami bezprzewodowymi

Monitor Samsung SE370 (dostępny w wersji 23,6- i 27-calowej) oferuje wbudowaną opcję ładowania bezprzewodowego, zapewniając jeszcze większą wygodę. Ładowarka bezprzewodowa pozwala użytkownikom naładować podczas pracy swoje urządzenia mobilne zgodne ze standardem Qi. Konsolidując wiele portów do ładowania i przewodów w jednym urządzeniu, monitor SE370 umożliwia usunięcie bałaganu z obszaru roboczego i ograniczenie wydatków na zewnętrzne ładowarki.

Oprócz wygody ładowania urządzeń mobilnych model SE370 oferuje ponadto wiele cech wizualnych wspólnych dla całej linii monitorów Samsung, w tym tryb oszczędzania wzroku i funkcje eliminowania migotania. Technologie te zapewniają optymalny obraz, jednocześnie chroniąc oczy użytkowników przed nadmiernym wysiłkiem.

źródło: Samsung Electronics