Sekundy, które zmieniły życie

Już dziś, o godzinie 22.20, na antenie TVP1 premiera trzeciego sezonu serialu „Sekundy, które zmieniły życie”. To dwunastoodcinkowy cykl dokumentalny promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym, w domu i w podróży na drogach, który powstał dzięki wsparciu PZU.

Każdy odcinek serialu „Sekundy, które zmieniły życie” to poruszające historie ludzi, których los odmienił się jednej chwili. Jest to opowieść o przełamywaniu barier i przezwyciężaniu trudności. Historie są również dowodem na to, że każdą porażkę można przekuć w sukces i pomimo niepełnosprawności prowadzić bardzo aktywne życie. Przedstawiając często dramatyczne losy bohaterów cykl ma pomóc  zwiększyć świadomość Polaków na temat bezpieczeństwa, zapobiegać wypadkom i uczyć właściwych wzorców zachowania.

Bohaterem pierwszego odcinka jest Ewa Woźniak (28l.), który 9 lat temu uczestniczyła w wypadku drogowym, spowodowanym przez pijanego kierowcę, doznała złamania odcinka szyjnego kręgosłupa, zmiażdżenia rdzenia kręgowego i paraliżu czterokończynowego. Po operacji i długiej rehabilitacji, Ewa odzyskała częściową sprawność i nigdy się nie poddała. Ewa jest młoda, piękna i kocha życie. Gra w rugby, startuje w konkursach piękności, pozuje do sesji fotograficznych. Aktywnie udziela się na Facebooku, prowadzi fanpage “Życie z czterema kołami”, jaki motywuje i każdego dnia wywołuje uśmiech, trudno się nie uśmiechnąć widząc jej codziennie nowe zdjęcie i mocno coachingowe posty.

Premiera każdego odcinka serialu „Sekundy, które zmieniły życie” będzie w czwartki, o godzinie 22:20 na antenie TVP1. Powtórki będą emitowane w soboty o godzinie 8:20, również w TVP1.