Serwis PayPal z kartami Diners Club bez przewalutowań dla transakcji w PLN

Skutki pandemii sprawiają, że coraz częściej i chętniej robimy zakupy w sieci. Diners Club, dzięki współpracy z PayPal, umożliwia swoim klientom płatności w większości sklepów internetowych na korzystniejszych warunkach niż dotychczas. Wystarczy tylko zarejestrować kartę Diners Club w serwisie i wybrać jako preferowaną formę płatności PayPal.

Klienci w Polsce doceniają zalety zakupów w sieci i chętnie z nich korzystają. Jak wynika z badania Gemius i Izby Gospodarki Elektronicznej, zakupy online robi blisko dwie trzecie internautów (73 proc.)[1]. Sektor e-commerce rósł dynamicznie w trakcie pierwszej fali pandemii, co prawdopodobnie powtórzy się teraz, także ze względu na okres przedświątecznych zakupów.

[1] https://www.gemius.pl/wszystkie-artykuly-aktualnosci/e-commerce-w-polsce-2020.html

Powszechna akceptacja w Internecie

Diners Club Polska, dzięki współpracy z serwisem PayPal, umożliwia wygodne zakupy w większości sklepów internetowych. Przy transakcjach w polskich serwisach płatność będzie rozliczana w złotówkach, bez przewalutowań.

Stale dążymy do tego, aby nasze usługi odpowiadały zmieniającym się oczekiwaniom klientów. Dlatego m.in. konsekwentnie rozszerzamy sieć akceptacji kart Diners Club, umożliwiającą dokonywanie codziennych zakupów. W związku pandemią, znacznie przyśpieszył rozwój handlu w sieci. E-commerce jest teraz doceniany nie tylko za wygodę i oszczędność czasu, ale także bezpieczeństwo. Dzięki współpracy z serwisem PayPal, nasi klienci mają do dyspozycji powszechną akceptację w sieci oraz dodatkowe korzyści, tj. odroczony termin spłaty i  korzystne warunki kredytowania – mówi Paweł Pomianowski, Dyrektor Generalny Diners Club Polska.

PayPal jest akceptowaną metodą płatności m.in. w wielu sklepach modowych, np. Zalando, Zara, e-Obuwie; sportowych, takich jak Decathlon, Nike, Adidas; księgarniach Gandalf i Empik, drogeriach Sephora, Douglas, Rossmann oraz w serwisach oferujących rozrywkę, jak Netflix, Spotify czy Audioteka.

Jeśli karta Diners Club jest połączona z programem lojalnościowym Miles & More, to za transakcje wykonane za pośrednictwem serwisu PayPal można uzyskać dodatkowe mile premiowe.

Tanie finansowanie z odroczoną spłatą

Większość instrumentów płatniczych Diners Club to karty kredytowe, a ich posiadacze mają dostęp do finansowania na atrakcyjnych warunkach – obecnie tylko 5,76 proc. w skali roku. Jest to jedna z najkorzystniejszych ofert na rynku. Co ważne, oprocentowanie kredytu jest naliczane dopiero po upływie okresu bezodsetkowego, który w Diners Club sięga do 59 dni. Zasada ta dotyczy płatności kartą i wypłat gotówki. Klienci mogą skorzystać więc z odroczonej o niemal dwa miesiące spłaty dokonanych transakcji bez odsetek lub z niskooprocentowanego kredytu, spłacając co miesiąc tylko część wykorzystanego limitu karty.

Powszechna akceptacja także stacjonarnie

Kartami Diners Club można płacić w większości największych sieci detalicznych, m.in. Auchan, Carrefour, Lidl, Żabka, Pepco, Castorama, IKEA, Leroy Merlin, sieciach aptek Ziko, Dr Max, DOZ oraz stacjach benzynowych – Orlen, Lotos, BP, Shell czy Amic Energy. Wśród akceptantów są także największe marki technologiczne oraz e-commerce, jak Amazon, AliExpress czy Uber. Kartami Diners Club można zapłacić również za bilety komunikacji miejskiej – w serwisach online i aplikacjach.

Informacja o Diners Club Polska

Diners Club Polska jest jedynym niebankowym podmiotem w Polsce, który wydaje karty kredytowe z okresem bezodsetkowym do 59 dni i oprocentowaniem kredytu w wysokości od 4,32 proc. Karty tego wydawcy można połączyć z największym europejskim programem lojalnościowym – Miles and More. Oferta kart Diners Club jest kierowana do dużych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, przedstawicieli wolnych zawodów, podróżników, oraz wszystkich, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo. Karty są akceptowane na świecie w ponad 35 mln punktów handlowo-usługowych oraz w 1,3 mln bankomatów, w ponad 200 państwach i terytoriach zależnych. Spółka jest licencjobiorcą Diners Club International, najstarszego wydawcy kart płatniczych oraz jednej z największych i najbardziej znanych niebankowych instytucji finansowych na świecie, należącej do Discover Financial Services.

Więcej informacji na stronie: www.dinersclub.pl