Spotkanie z warszawskim biegaczem – Bartkiem Olszewskim oraz Kasią Gorlo – runtheworld w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas

Choć Dom Handlowym „Sezam” zniknął już z centrum Warszawy, Bank BGŻ BNP Paribas chce go przywrócić na mapę warszawskich wydarzeń kulturalnych i otwiera szeroko drzwi przed mieszkańcami. W ramach nowej kampanii #DOCENIAJnieoceniaj Bank zaprasza na spotkanie z blogerami: Bartkiem Olszewskim – warszawskibiegacz.pl oraz Kasią Gorlo – runtheworld.pl, którzy opowiedzą m.in. jak docenienie przez ludzi z najbliższego otoczenia wpływa na realizację ich pasji oraz motywację? 

– Ten, kto odkrył swoją pasję, wie ile wnosi do naszego życia. Powtarzając za Stephenem Kingiem: “Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.” Sprawia, że zaczynamy każdy kolejny dzień śmielej, odważniej. Każdy kolejny dzień się liczy, a nie odlicza. Pasja to taka szczypta przyprawy, która idealnie dosmacza nasze życie. Jaka to będzie przyprawa, zależy już od nas. Dlatego warto szukać swojej własnej pasji i wspierać swoich bliskich, którzy tę pasję odnaleźli. Bo to ona sprawia, że są tacy jakimi ich kochamy – mówią Kasia Gorlo i Bartek Olszewski, pasjonaci biegania.

Celem kampanii #DOCENIAJnieoceniaj jest zwrócenie uwagi na to, jak niezwykle istotna jest siła pozytywnego wpływu, nasze codzienne wsparcie i docenianie innych w dążeniu do realizacji ich pasji i marzeń. W spotach reklamowych Bank BGŻ BNP Paribas podkreśla, jak wielką moc mają słowa i gesty bliskich i zachęca, aby zamiast krytykować i oceniać, wspierać innych w realizacji planów. Nowojorski maraton, urządzenie na nowo pokoju zabaw dla dzieci, czy zakup motocykla są dla jednych marzeniami, dla innych z kolei wydają się być niepotrzebne. Każdy z nas ma swoje potrzeby i cele, ale często boi się nawet próbować je realizować, myśląc o krytyce ze strony najbliższych.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego, aby wziąć w nich udział, należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy rzecznik.prasowy@bgzbnpparibas.pl. Rejestracja na najbliższe spotkanie trwa do 4 marca.