Strategiczne partnerstwo Samsung i Player.pl

Samsung Electronics Polska, lider rynku urządzeń mobilnych i należący do Grupy TVN serwis Player.pl, ogłosiły strategiczne partnerstwo skoncentrowane na dostarczaniu treści VoD. Usługa dostępna będzie dla użytkowników urządzeń mobilnych i Smart TV marki Samsung.

W ramach strategicznego partnerstwa użytkownicy urządzeń mobilnych i Smart TV firmy Samsung będą mieć dostęp do własnych produkcji player.pl, seriali i programów znanych z oferty kanałów Grupy TVN, jak również produkcji zagranicznych, a także materiałów VoD dla dzieci.

Christian Anting, członek zarządu TVN S.A. do spraw Digital i E-commerce powiedział: „Ta współpraca jest działaniem długodystansowym. Wzmocni ona pozycję serwisu Player.pl jako lidera rynku usług OTT w Polsce. Cieszy nas szczególnie fakt, że miliony użytkowników urządzeń marki Samsung będą mogły cieszyć się doskonałą ofertą programową i najlepszymi w swojej kategorii usługami wideo na żądanie, jakie oferuje Player.pl.”

Podpisanie umowy odbyło się 6 października 2015 r. Start komercyjny usługi, wraz ze specjalną ofertą przygotowaną dla użytkowników urządzeń mobilnych i Smart TV marki Samsung, zaplanowany jest w ciągu najbliższych tygodni.

Hadrian Baumann, prezes polskiego oddziału Samsung Electronics stwierdził: „W Samsung Electronics wierzymy, że dobra przyszłość zależy od tego, jak bardzo innowacyjnie działania podejmiemy dziś. Dzięki współpracy TVN i Samsung możemy dać naszym Użytkownikom dostęp do najlepszych serwisów, takich jak Player.pl, do najlepszej rozrywki i edukacji i to na wielu różnych rodzajach urządzeń.”

źródło: Samsung Electronics