Strefa Zdrowia PZU już od wtorku w Krynicy

Bezpłatne porady fizjoterapeuty i dietetyka, pomiary poziomu cukru i ciśnienia – to propozycja PZU dla mieszkańców i gości Krynicy Zdrój. Od wtorku, 3 września, przy okazji odbywającego się w tym mieście Forum Ekonomicznego, uruchomimy mobilną Strefę Zdrowia PZU. Będzie dostępna dla wszystkich, nie tylko dla uczestników Forum.

Chcemy wykorzystać zainteresowanie tak dużym wydarzeniem biznesowym, jak Forum Ekonomiczne, podczas którego do Krynicy przyjeżdża wielu gości, by zaoferować bezpłatne porady oraz promować profilaktykę zdrowotną. To część programu #10latdłużej, który ogłosiliśmy w czerwcu jako Grupa PZU – wyjaśnia prezes PZU Zdrowie, Julita Czyżewska.

Program #10latdluzej, twórczo łączący realizowane dotąd projekty i nowe inicjatywy na rzecz lepszego życia wszystkich Polaków, to pionierska strategia PZU w społecznym wymiarze. Ma służyć ochronie zdrowia, bezpieczeństwu i lepszemu komfortowi życia wszystkich Polaków.

W ramach Strefy Zdrowia PZU, która między 3 a 5 września stanie przy bulwarach Dielta w Krynicy Zdrowiu, wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie:

  • skorzystać z porad fizjoterapeuty dotyczących np. wad postawy, urazów, schorzeń i profilaktyki;
  • skorzystać z konsultacji dietetyka, który na podstawie szczegółowego wywiadu wskaże błędy dietetyczne, wyjaśni zasady zdrowego żywienia i pomoże w doborze diety dzięki analizie składu ciała przy pomocy profesjonalnego medycznego urządzenia TANITA;
  • zmierzyć sobie poziom cukru i ciśnienie.

Mobilna Strefa Zdrowia PZU w Krynicy będzie czynna we wtorek i środę od godziny 10 do 20, a w czwartek – do godziny 14.