Super telefon z ekstra pakietem taniej w zestawie z kartą kredytową od Raiffeisen Polbank

  • Nowatorska oferta Raiffeisen Polbank, Virgin Mobile i Samsunga;

  • Do wyboru jeden z 4 telefonów Samsung, za który można zapłacić w 12 lub 24 ratach na karcie kredytowej od Raiffeisen Polbank;

  • Comiesięczny pakiet nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich oraz 5GB Internetu od Virgin Mobile;

  • Oferta dostępna na tych samych warunkach dla nowych i obecnych klientów Raiffeisen Polbank.

Nowatorska oferta Raiffeisen Polbank, Virgin Mobile i Samsung

Raiffeisen Polbank we współpracy z operatorem telekomunikacyjnym Virgin Mobile i firmą Samsung, producentem zaawansowanych smartfonów, przygotował nowatorskie i wyjątkowe na polskim rynku rozwiązanie. W jego ramach klienci – w trakcie zaledwie jednej wizyty w oddziale banku lub kilkoma kliknięciami na specjalnej stronie www – mogą w bardzo niskich cenach uzyskać doskonały zestaw produktów: tanią i bardzo użyteczną kartę kredytową, nowoczesny i wszechstronny smartfon oraz świetną usługę telekomunikacyjną, dzięki której zyskają możliwość prowadzenia rozmów i smsowania bez żadnych ograniczeń do wszystkich sieci.

Jak skorzystać z oferty? Przyjdź do banku lub wejdź na stronę www!

Wystarczy przyjść do jednego z ponad 300 oddziałów Raiffeisen Polbank lub wejść na stronę virginmobile.pl. Następnie klient wybiera jeden ze smartfonów marki Samsung w jednej z bardzo atrakcyjnych taryf telekomunikacyjnych od Virgin i składa wniosek o „Pierwszą Kartę Kredytową” MasterCard. To tania, kosztująca zaledwie 5 zł miesięcznie, a jednocześnie bardzo użyteczna karta. Można nią nie tylko płacić w sklepie czy Internecie, ale też wypłacać gotówkę z bankomatów oraz realizować z niej przelewy – i to bez żadnych opłat i prowizji, co jest rozwiązaniem unikalnym na polskim rynku. O kartę mogą się ubiegać osoby z zarobkami już od 1200 zł netto, a jej limit kredytowy może sięgnąć 10 000 zł. Właśnie ratami w tej karcie regulowana jest płatność za wybrany smartfon i usługę telekomunikacyjną. Klient nie musi więc, jak to zwykle bywa, wydawać „na dzień dobry” ogromnych pieniędzy na nowy aparat. Może rozłożyć całość kosztów na 12- lub 24-miesięczne raty i od razu cieszyć się telefonem. Do wyboru są cztery smartfony Samsung z nielimitowanymi SMS-ami i rozmowami do wszystkich sieci oraz 5 GB Internetu z prędkością LTE w Virgin Mobile. Decyzja o przyznaniu karty kredytowej – i tym samym uruchomieniu kredytowania zakupu – zapada w kilkanaście minut od złożenia wniosku. Smartfon trafia do klienta w ciągu kilku dni bezpłatną przesyłką.

Klienci, którzy posiadają już jakąkolwiek inną kartę kredytową Raiffeisen Polbanku, również mogą skorzystać z propozycji, bo bank udostępnia taką samą ofertę wszystkim – zarówno nowym, jak i obecnym klientom.

Wspólna oferta Raiffeisen Polbank, Virgin Mobile i Samsunga to pierwsze i jedyne takie rozwiązanie na rynku. Za bardzo niską cenę dajemy klientom genialny zestaw produktów: doskonałe usługi telekomunikacyjne, nowoczesne smartfony i świetną kartę kredytową z unikalnymi benefitami, bo bez opłat za przelewy i wypłaty z bankomatów. Wygoda i funkcjonalność w jednym. Ta oferta nie ma sobie równych. A do tego wszystkie formalności załatwiamy podczaj jednej wizyty klienta w oddziale lub na www – mówi Maciej Bardan, Pierwszy Wiceprezes Zarządu Raiffeisen Polbank.

Do wyboru cztery nowoczesne smartfony w atrakcyjnych cenach

Do wyboru są cztery modele smartfonów: Galaxy J5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge oraz Galaxy A5. Decydując się na jeden z nich, klient może przenieść swój dotychczasowy numer do Virgin Mobile, ale może też wziąć zupełnie nowy. Koszty finansowania są również bardzo atrakcyjne. Opłata miesięczna wynosi przy poszczególnych modelach smartfonów i założeniu 24 miesięcy kredytowania: 68,95 zł dla Samsunga J5, 85,93 zł dla Samsungu A5, 136,64 zł dla Samsunga S6 oraz 150,76 zł dla Samsunga S6 Edge.

  • SAMSUNG J5 to smartfon wyposażony w czterordzeniowy procesor, 1.2GHz, wyświetlacz Super AMOLED, 720 x 1280 (HD) i aparat o rozdzielczości 13 Mpix.
  • SAMSUNG A5 posiada czterordzeniowy procesor, 1.2GHz, wyświetlacz Super AMOLED, 1280 x 720 (HD) i aparat o rozdzielczości 13.0 Mpix. To również pierwszy smartfon Samsung GALAXY z metalową obudową
  • SAMSUNG S6 edge posiada ośmiordzeniowy procesor, 2.1GHz, 1.5GHz, wyświetlacz dual edge Super AMOLED 2560 x 1440 (Quad HD), pamięć 32 GB i aparat o rozdzielczości 16.0 Mpix.
  • SAMSUNG S6 wyposażono w ośmiordzeniowy procesor, 2.1GHz, 1.5GHz, wyświetlacz Super AMOLED, 2560 x 1440 (Quad HD), 32 GB pamięci i aparat o rozdzielczości 16.0 Mpix.

źródło: Raiffeisen Bank Polska S.A.