PATRONAT MEDIALNY
Strona główna Informacje prasowe Informacje-Technologie Szybki domowy Internet LTE od T-Mobile z abonamentem tańszym o połowę

Szybki domowy Internet LTE od T-Mobile z abonamentem tańszym o połowę

T-Mobile prezentuje ofertę Internetu do domu z atrakcyjnymi pakietami danych z upustem 50% na cały okres trwania umowy, a nawet z całkowicie no-limit LTE. Na klientów czekają także nowoczesne modemy i routery już od 9 zł.

W najnowszej ofercie domowego Internetu w T-Mobile klienci indywidualni mają do dyspozycji cztery przejrzyste pakiety. I tak w zależności od potrzeb można wybrać pakiet od 10 GB miesięcznie aż po pełen no limit. Ci użytkownicy, którzy z Sieci korzystają najwięcej, otrzymają nielimitowany Internet 3G i LTE w abonamencie już za 79,99 zł miesięcznie. Z kolei klienci, którzy poszukują wygodnego pakietu internetowego (od 10 GB do 55 GB), teraz mogą cieszyć się Internetem w najlepszej sieci za połowę ceny i to przez cały okres trwania umowy – operator zapewnia bowiem stały upust 50%, a więc pakietem 10 GB można cieszyć się już od 19,99 zł, a 55 GB w atrakcyjnej cenie 34,99 zł miesięcznie. Dla wygody nieskrępowanego korzystania z Internetu, każdy z trzech pakietów można rozszerzyć o nielimitowany Internet LTE już od 45 zł za miesiąc. Przy wyborze takiej opcji podstawowy pakiet danych wykorzystywany jest tylko w momencie korzystania z technologii innej niż LTE.

 promocja cennik LTE

W ramach oferty można nabyć nowoczesne urządzenia LTE – w tym router D-Link DWR-921, który zapewnia dobry zasięg i wysoką jakość transferu wszystkim domownikom. Urządzenie, w zależności od wybranego pakietu, można otrzymać już od 9 zł.

Promocja Internet dla domu 50% taniej skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów T-Mobile. Oferty dostępne są we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobil. Więcej informacji na stronie: www.t-mobile.pl/

źródło: T-Mobile