Szybki, wygodny i bez odsetek – nowy kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank

  • Od 1 000 do nawet 10 000 zł kredytu, od 6 do 15 miesięcy kredytowania;

  • Bez odsetek, bez ukrytych opłat, jedyny koszt to prowizja, która zależy od okresu kredytowania.

Raiffeisen Polbank ma w ofercie nowy kredyt gotówkowy na dowolny cel. To idealne rozwiązanie dla każdego kto szybko, na krótko i bez zbędnych formalności chce pożyczyć niewielką kwotę. Nowy Kredyt na Miarę jest nieoprocentowany, a jedyny koszt to jednorazowa prowizja za jego przyznanie. Im krótszy okres kredytowania, tym ta prowizja jest niższa. Klient sam zresztą decyduje o jej wysokości, wybierając okres kredytowania. Kredyt można zaciągnąć nawet podczas jednej jedynej wizyty w oddziale banku.

Kredyt na Miarę bez odsetek można zaciągnąć na okres od 6 do 15 miesięcy. Cel kredytowania jest dowolny, może to być remont, przyjęcie dla gości, zakup lodówki, czy cokolwiek innego. Bez zaświadczenia o zarobkach można pożyczyć od 1 000 zł do 5 000 zł, ale po przedstawieniu takiego dokumentu można wziąć nawet 10 000 zł. Prowizja jest uzależniona od okresu kredytowania. Klient sam decyduje o jej wysokości, kiedy wybiera okres spłaty. Im jest on krótszy, tym prowizja jest niższa. Oznacza to, że kredyt zaciągnięty na 6 miesięcy będzie miał prowizję 6%, a kredyt na 8 miesięcy będzie miał prowizję 8%. Przykładowo więc, jeśli chcemy wziąć 5 000 na okres 6 miesięcy, to całkowity koszt kredytu wyniesie zaledwie 300 zł.

Często klienci chcą pożyczyć niewielką sumę na dosłownie kilka miesięcy. I zależy im na czasie. Planują remont, zakup nowego sprzętu do mieszkania albo mają nieprzewidziane wydatki. Gdzie indziej muszą wypełniać mnóstwo papierów, przynosić dodatkowe dokumenty. My proponujemy załatwienie sprawy prościej i szybciej. Do wzięcia kredytu do 5 000 zł wystarczy tylko dowód osobisty, a pieniądze wypłacamy nawet w 15 minut od złożenia wniosku. Nie trzeba mieć u nas konta, ani specjalnie go zakładać. Do tego klient sam decyduje ile chce zapłacić za kredyt. Im szybciej planuje go spłacić, tym taniej go przyznamy – mówi Anna Drożdżewska, Dyrektor ds. Kredytów Detalicznych w Raiffeisen Polbank.

W przypadku nowego Kredytu na Miarę klient nie płaci żadnych odsetek od pożyczonych kwot, nie ma też żadnych ukrytych opłat. Nie ma obowiązku ubezpieczania kredytu, ale bank daje taką możliwość zainteresowanym. Dla wielu osób jest to bardzo ważne, ponieważ zwiększa bezpieczeństwo kredytobiorcy i bliskich mu osób w przypadku problemów ze spłatą. Do tego niskie kwoty zaciągniętego zobowiązania i krótkie okresy kredytowania powodują, że wysokości potencjalnej składki ubezpieczeniowej będzie niewielka, a jej wpływ na ratę kredytu znikomy.

źródło: Raiffeisen Polbank