TOP EMPLOYER POLSKA 2016 DLA BANKU BGŻ BNP PARIBAS

Bank BGŻ BNP Paribas otrzymał tytuł Top Employer Polska 2016 przyznawany przez Top Employers Institute.

Bank BGŻ BNP Paribas znalazł się w gronie organizacji, którym przyznano tytuł Top Employer Polska 2016 za zgodną z najlepszymi praktykami na rynku politykę personalną.

Nasz Bank znalazł się w gronie docenionych pracodawców, którzy dążą do ciągłego doskonalenia praktyk w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. To dla nas duże wyróżnienie i jednocześnie wyzwanie na przyszłość. Zależy nam na kreowaniu środowiska pracy, w którym pracownik będzie mógł efektywnie realizować swoje zadania i gdzie znajdzie przestrzeń do osobistego rozwoju. Naszym celem jest rozwój kompetencji i wzmacnianie satysfakcji pracowników, zbudowanie silnych zaangażowanych zespołów, co przełoży się na wzrost przewagi konkurencyjnej Banku BGŻ BNP Paribas – powiedziała Magdalena Legęć, wiceprezes zarządu Banku BGŻ BNP Paribas, odpowiedzialny za obszar Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Top Employers Institute wyróżnia czołowych pracodawców na całym świecie od 1991 r., dokonując corocznie ich oceny i certyfikacji w zakresie obszarów: planowania zasobów ludzkich, strategii rozwoju talentów, wdrażania nowych pracowników, szkolenia i rozwoju, zarządzania wynikami, rozwijania umiejętności przywódczych, rozwoju kariery i planowania sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultury organizacyjnej.

W wyniku tegorocznego badania nagrodę otrzymała również Grupa BNP Paribas uzyskując tytuł Top Employer Europe 2016.

źródło: Bank BGŻ BNP Paribas