Toyota Bank przedłuża promocję „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”

Wraz z początkiem lutego br. Toyota Bank wprowadza kolejną już edycję dobrze znanej promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. W ramach akcji premiującej zmotoryzowanych klientów, kierowcy którzy posiadają bądź założą w banku Moto Konto, mają szansę uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo. Tak jak w ostatniej edycji promocji, wysokość zwrotu uzależniona jest od utrzymania określonego salda na koncie, poziomu oszczędności w banku, realizacji wymaganych transakcji kartą oraz od marki posiadanego auta.

Promocja „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” realizowana przez Toyota Bank Polska cieszy się niesłabnącą popularnością wśród zmotoryzowanych klientów, dlatego bank postanowił uruchomić kolejną jej edycję, która tym razem potrwa od 1 lutego do 31 lipca br.

Aby przystąpić do promocji, wystarczy zarejestrować się w dedykowanej aplikacji mobilnej „Tankuj Korzyści” oraz zeskanować przy jej pomocy kod Aztec z dowodu rejestracyjnego auta. Ponadto, dzięki aplikacji klienci mogą w łatwy i intuicyjny sposób monitorować kwotę przysługującego im zwrotu oraz na bieżąco sprawdzać, jakie jeszcze warunki powinni spełnić, aby wejść na wyższy poziom bonusów. Aplikacja mobilna daje także dostęp do aktualnych produktów finansowych oraz ofert specjalnych i promocji ze świata Toyoty. Dzięki narzędziu, klienci mogą też sprawdzać swoją historię transakcji paliwowych i łatwo analizować swoje wydatki na stacjach paliw.

Od niedawna dostępna jest nowa wersja aplikacji, która umożliwia m.in. rejestrowanie wydatków związanych z utrzymaniem samochodu. Z ważniejszych zmian podkreślić należy unowocześnienie graficzne i użytkowe oraz dodanie możliwości rejestracji i korzystania z aplikacji użytkownikom nie posiadającym konta lub innych produktów finansowych w Toyota Bank. Niebawem światło dzienne ujrzą kolejne funkcjonalności w aplikacji, wpierające mobilność jej użytkowników.

Promocja „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo” oparta jest na flagowym rachunku osobistym dla zmotoryzowanych. Moto Konto dedykowane jest posiadaczom aut wszystkich marek, którzy dzięki akcjom promocyjnym Toyota Bank, chcą płacić mniej za paliwo oraz ograniczyć koszty związane z obsługą rachunku.

Utrzymanie na koncie poziomu średniego miesięcznego salda w wysokości 1 000 zł lub depozytu w wysokości 2 500 zł, bądź spłata rat za finansowanie auta w Toyota Financial Services z tego właśnie rachunku wystarczą, aby Moto Konto było dla klienta rachunkiem za 0 zł.

Moto Konto to wyjątkowa oferta na polskim rynku, dedykowana wszystkim posiadaczom samochodów, którzy chcieliby optymalizować koszty zakupu paliwa i równocześnie korzystać z dodatkowych przywilejów. Chcemy zaprosić do świata Toyoty jak najwięcej pasjonatów motoryzacji. Wszyscy klienci, którzy korzystają z naszych usług bankowości mogą liczyć na udogodnienia i bonusy związane z finansowaniem oraz użytkowaniem swoich aut, szczególnie Ci wybierający auta marki Toyota i Lexus. – mówi Piotr Marszewski, Koordynator ds. Marketingu w Toyota Bank Polska.

Szczegółowe warunki promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” dostępne są na stronie: https://www.toyotabank.pl/moto-konto