Warta Mobile w grupie najlepszych aplikacji mobilnych w Polsce!

Warta Mobile znalazła się w grupie najlepszych aplikacji mobilnych w konkursie Mobile Trends 2015. Wyróżniona aplikacja Warty to pierwszy w Polsce i  jeden z pierwszych w Europie mobilny asystent, który umożliwia klientom udział i stałą kontrolę w procesie likwidacji szkód. 

Warta Mobile to aplikacja mobilna, która na nowo kształtuje relacje klient-ubezpieczyciel w trakcie procesu likwidacji szkód majątkowych. Pozwala ona klientowi między innymi być „on-line” z likwidowaną szkodą i likwidatorem. Dzięki aplikacji klient może na bieżąco sprawdzać co się dzieje w jego sprawie, odbierać i wysyłać dokumenty w formie zdjęć zrobionych smartfonem, a także kontaktować się z likwidatorem za pomocą messengera.

Warta znalazła się w grupie nominowanych do nagrody Mobile Trends 2015 w kategorii „Firma/marka z najlepszą aplikacją mobilną”. Nagrodę w tej kategorii otrzymał Narodowy Instytut Fryderyka Chopina za aplikację Konkurs Chopinowski. Łącznie Jury przyznało wyróżnienia
w 17 kategoriach.

Znalezienie się w grupie czterech instytucji nominowanych do nagrody Mobile Trends 2015 jest niezwykłym wyróżnieniem dla Warty, a w szczególności dla całego zespołu, który skutecznie wprowadził tę innowację na polski rynek. Od samego początku byliśmy dumni z Warta Mobile. Cieszę się, że również niezależna grupa ekspertów doceniła naszą aplikację. To bezsprzecznie jedna z największych zmian w likwidacji szkód w ostatnich latach. Dzięki niej klient może stać się aktywnym uczestnikiem tego procesu. Chociaż aplikacja została wprowadzona do użytku w grudniu zeszłego roku, to już możemy stwierdzić, że spotkała się z dużym zainteresowaniem naszych klientów –mówi Emil Krajewski, lider projektu Warta Mobile.  

Warta od wielu lat wprowadza innowacyjne rozwiązania stosowane w procesie likwidacji szkód, których celem jest zapewnienie klientom najwyższego standardu usług. Dla przykładu – dwa lata temu firma wprowadziła jako pierwsza na rynku aplikację do zdalnych oględzin. Funkcjonalność ta jest  dziś jedną z wielu stosowanych w rozwiązaniu Warta Mobile. Warta wdrożyła też jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie i procesowo aplikacji do zarządzania zleceniami dla rzeczoznawców  terenie.

Nie zasypiamy gruszek w popiele i cały czas pracujemy nad rozwijaniem Warta Mobile. W planach mamy realizację kolejnych innowacyjnych rozwiązań. Nominacja do nagrody Mobile Trends 2015 jest tylko dowodem, że obraliśmy słuszny kierunek, wprowadzając nowoczesne narzędzia, wspierające klientów na różnych etapach korzystania z ubezpieczeń – dodaje Adam Fulneczek, dyrektor Departamentu Strategii Likwidacji Szkód w Warcie.

źródło: Warta